Toshiba Satellite L500 0X000000EA Mavi Ekran Hatası

Iron Hipster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Şef
Arkadaşlar, ben 1 yıla yakındır bu hatayı alıyorum 0x000000ea kodu yanlış hatırlamıyorsam. Size şöyle açıklama yapayim. Bilgisayar 5 senelik en yeni oyunları çalıştırmasada bazı oyunları ortalama oynuyorum fakat sorun oyunlar değil.

Eskiden bu problemi youtube'dan video izlerken yaşıyordum ne zaman videoya tıklasam açılmıyor küt diye mavi ekran geliyordu. Sonra bilgisayardan soğuyup bırakıyordum. 2 gün sonra bilgisayarı elime aldığımda düzelmiş oluyordu. Daha sonrasında bu sorun yine belirdi. Skype'i güncellemiştim ve açtığımda tekrardan mavi ekran yiyordum o düzelmedi şuan bilgisayarda kullanamadığım bir program. Bugün chrome güncellemesi yaptım. Adobe Flash Player güncel. Facebook'a girdiğimde veya youtube'dan video izlediğim anda mavi ekran yiyorum. Firefox'ta durum böyle değil ama video takıla takıla gidiyor.

Daha ilk güncellediğim an gidip video açtım 1080p bir gram kasmadı video. Sonra bilgisayarı uykuya aldım tekrar açtım yine chrome'dan youtube girdim şimdi video izlemeye çalıştığım anda mavi ekran yiyorum.

Buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana demekki yardımcı olmaya çalışan insanlar var umarım en kısa sürede sizlerden yardım alırım çünkü tak etti bu sorun.

(Bilgisayar değiştirmemi tavsiye edebilirsiniz ama bu aralar maddi sıkıntı içerisinde olduğum için böyle bir opsiyonum yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatıcam ama aynı sorun bendede olmaya başladı aynı cihaz : Satellite L505-110 - Toshiba

Youtube'da video izlemeye çalışırken küt Mavi ekran
eskiden bu problem yoktu 64bit win7 ultimate kurmuştum güzel güzel kullanıyordum değişiklik olsun diye 32bi homepremium a geçiyim dedim hata alınca setupu yönetici olarak açarak kurdum ve gayet gdolu sağlıksız bir kurulumdan sonra sürekli u hata mavi ekran gelince Win7 ulti ye geri döndüm flaş bellek ile attım bu sefer normal çalışıyor ama dediğim gibi Youtube da video izleyemiyorum :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı