Toshiba Satellite Tuhaf Seslerin Gelmesi

Yeşil Çilekk

Hectopat
Daha fazla  
Report(Ö).txt - 508 KB

2 senedir bilgisayarımın sorunları ile uğraşıyorum. Aldıktan 2 hafta sonra bilgisayardan tuhaf sesler gelmeye gelmeye başladı. Toshiba yetkili servisine götürdüm. Anakart gitmiş değişmesi lazım dediler. Nasıl olabilir daha 2 haftadır kullanıyorum dedim, elektrikle ilgili prizle ilgilidir akım makım bir şeyler dediler. Aparta yeni taşındığım için olabilir dedim mecburen garantiye gönderdim. Ancak problemlerim bitmedi ve servisten çok geç döndüğü için tekrar göndermedim.

Bilgisayardan falan pek anlamam açık konuşmak gerekirse. Hatta hiç anlamam. Sözde çok iyi bilgisayar diye aldığım bu bilgisayar hiç bir oyunu hiç bir programı doğru düzgün çalıştırmıyor. 2 sene boyunca iş haricinde pek kullanmadım. Buna rağmen aşırı ısınma problemi var. Oyunlarda FPS problemi var. 30-40 arasında FPS. Sürücüler güncel. Soğutucu kullanıyorum.

Eğer dosyayı yükleyebildiysem CPU sıcaklarını 50-60 arasında gösteriyor. 2 gün önceki raporda 71 ila 75 arası değerler gösteriyordu. Delirmek üzereyim. Ne yapabilirim, sorun nedir?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı