Toshiba TR 200 performans durumu

TlhTsdmr

Hectopat
Daha fazla  
Durum bunlardan ibaret. Vahim mi yoksa iyi mi sağlığına göre?

1634993971889.png

1634994085298.png

Ben bundan 1 kere satın aldım bir daha asla iade ettim Allah'tan mağaza sağlam çıktı bana onun yerine Kioxia yolladılar gayet menmunum TR200 tamamen RAW olmuştu ne yaptıysam düzeltemedim %100 kırmızı bad sektör yani ne gbt ne MBR oluyordu sanal diskte formatlanmıyordu Windows tanımıyordu. Ne yaparsanız yapın PC de ama plastik eldiven kullanın. Statik elektriği çıplak elle PC bileşenlere dokunarak geçirmeyin arıza yapar.

Güle güle kullan o zaman kanka gayet iyi veriler.

Teşekkürler 😊
Hızı iyi. Kronik sorunlu bir SSD olduğunu biliyorsunuzdur. Her an patlayabilir.

Evet kronik sorununu biliyorum sıkıntı değil %0 sağlık HDD var elimde yıllarca kullandım bu SSD de yaklaşık 2-3 sene oldu.
Durumu ve hızı iyi. O sağlık önemli değil bozuk blok ve diğer hatalar önemli. Onlarda 0 olduğu için bir sorun yok.

Ben biraz şüpheliydim bir ara hızlı düşer gibi oldu kaldı öyle aylardır %69
Ben bundan 1 kere satın aldım bir daha asla iade ettim Allah'tan mağaza sağlam çıktı bana onun yerine Kioxia yolladılar gayet menmunum TR200 tamamen RAW olmuştu ne yaptıysam düzeltemedim %100 kırmızı bad sektör yani ne gbt ne MBR oluyordu sanal diskte formatlanmıyordu Windows tanımıyordu. Ne yaparsanız yapın PC de ama plastik eldiven kullanın. Statik elektriği çıplak elle PC bileşenlere dokunarak geçirmeyin arıza yapar.
Geçmiş olsun
Berbat bir SSD kronik sorunlu sağlık sorunu direk düşüyor arkadaşımdada var acı çekiyor.

Aylardır idare ediyor beni şu anlık bir sıkıntı yok gibi

Geri
Yukarı