Toshiba TR200 Düşük Performans ve Sağlık Değerleri

Bende okuma 550.0 civarı fakat yazmaya gelince 300.0 - 400.0 arası değişiyor. Bazende okuma değeri 300.0 - 400.0 arası oluyordu. En sonunda garantiye verdim.
garantiye nereye gönderdiniz ben n11 de kampanya olduğu için aldım fiyat çok iyiydi yoksa samsung alayım diye düşünüyordum

SBFA 12,6 bios güncellemesini yaptınız mı benim şuan SBFA12,5 var acaba güncellemeden sonra mı bozuldu yoksa güncelleme yapılınca toparlayacak mı ? birde işletim sisteminiz win 10 mu win 7 mi

garantiye nereye gönderdiniz ben n11 de kampanya olduğu için aldım fiyat çok iyiydi yoksa samsung alayım diye düşünüyordum

SBFA 12,6 bios güncellemesini yaptınız mı benim şuan SBFA12,5 var acaba güncellemeden sonra mı bozuldu yoksa güncelleme yapılınca toparlayacak mı ? birde işletim sisteminiz win 10 mu win 7 mi

Vatan bilgisayardan satın aldım. Vatan bilgisayara gittim garantiye oradan gönderdim.
SBFA 12,6 bios güncellemesi yaptım. Okuma ve yazma değerlerinde biraz düşüklük yaşadım. Windows 10 kullanıyorum.

Vatan bilgisayardan satın aldım. Vatan bilgisayara gittim garantiye oradan gönderdim.
SBFA 12,6 bios güncellemesi yaptım. Okuma ve yazma değerlerinde biraz düşüklük yaşadım. Windows 10 kullanıyorum.
Güncelleme yapmayayım ozaman yada yapıp problem varsa çıksın ortaya Kingston 3 yıl kullandım 120 gb hala iyi keşke araştırıp alsaydım

Neden tekrar konu açıyorsunuz ki?
Toshiba TR200 Düşük Değer Sorunu

Garantiye gönderin verilerinizi alıp biçimlendirerek.
Emin olmak istedim.
Toshiba SSDlerin TBW değerleri yerlerde. Bu yüzden diğer SSDlere nazaran sağlıklarını daha çabuk kaybediyorlar. Ben de sistem toplarken özellikle ucuz ve okuma/yazma değerleri iyi diye Toshiba almayı düşünmüştüm. Biraz araştırma sonucu dayanıklı olmadıklarını öğrendim ve vazgeçtim.
TBW değeri nedir? Kusuruma bakmayın pek bilgili değilim bu konuda. Bir de SSD satın alırken başka dikkat etmem değerler veya hususlar var mı?

Garanti yolları gözükmüş sizlere. Gerçekten bu kadar çabuk sağlığının düşmemesi gerekiyor.
Bende dün garantiye yolladım. Düşük değerler aldım.
Bende iki gün önce gönderdim sağlığının çok fazla düşmesinden dolayı.
Ne kadar sürer garantiden gelmesi? Sizin SSD'niz geldi mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı