Toshiba TR200 SSD'ler nasıldır?

• Konuyu başlatan Silinen üye 94679
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

Bu ürünü almayı düşünüyorum, problemli bir seri midir, uzun ömürlü olur mu? 700TL'ye değer diye düşünüyorum.
Dostum kendim TR200 240 GB modelini kullanıyorum. Bir sıkıntım yok ancak bence vereceğin paraya değmez. Sonuçta 3D NAND yongalı bir SSD değil. 480 ve 500 gb kapasiteli çok güzel NAND SSDler var. Sana tavsiyem Crucial bx500 serisinden 480 gb modeline bir bak birde 860 evo 500 gb modeline. Üzerine birazcık daha para koyabilirim diyorsanda 970 evo 500 gb M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kendim TR200 240 GB modelini kullanıyorum. Bir sıkıntım yok ancak bence vereceğin paraya değmez. Sonuçta 3D NAND yongalı bir SSD değil. 480 ve 500 gb kapasiteli çok güzel NAND SSDler var. Sana tavsiyem Crucial bx500 serisinden 480 gb modeline bir bak birde 860 evo 500 gb modeline. Üzerine birazcık daha para koyabilirim diyorsanda 970 evo 500 gb M.2 SSD.
En az 960GB depolaması olsun istiyorum, para konusunda sıkıntım yok ama benim için her türlü hızlı olacaktır, daha önce HDD kullanmadım, hala da değiştirmeyi düşünmüyorum ama alasım tuttu, vazgeçmezsem bir tane alacağım. 1TB hala yeterli benim için.

En az 960GB depolaması olsun istiyorum, para konusunda sıkıntım yok ama benim için her türlü hızlı olacaktır, daha önce HDD kullanmadım, hala da değiştirmeyi düşünmüyorum ama alasım tuttu, vazgeçmezsem bir tane alacağım. 1TB hala yeterli benim için.
Para konusunda sıkıntın yoksa birde QVO 860 ssd var samsungun 1Tb bunada bakabilirsin. Ama dediğim gibi kesinlikle NAND SSD al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı