Toshiba x70-a-13n Oyunlarda anlık fps düşmesi

Mert YILDIZ

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda anlık fps düşmesi yaşıyorum. Soğutucu kullanınca düzeliyor genelde ama soğutucuyu çalıştırmazsam arada fps düşmesi oluyor. Gta 5 te 30-40 fps arası alıyorum highte bazen 25 19 gibi sayılara düşüyor. Bu fps artırmak için ne yapabilirim ayarlarım ne olmalı nvidia denetim masasında. Anlık fps düşmesini nasıl engellerim. Fanlarda toz yok. İşlemci güç yönetiminde %90 yaptım en fazlayı. Artırınca daha çok artıyor fps düşmesi.

Yardım edebilecek arkadaş yok mu?

Eğer bilgisayarınızı yeni almadıysanız termal macunlarda sıkıntı olabilir, termal macun yenilemesi yapabilirsiniz.

• Windows 8.1 Single Language 64-bit (pre-installed)
  • Intel® Turbo Boost Technology 2.0 destekli 4. nesil Intel® Core™ i7-4700MQ işlemci
  • 43,9 cm (17,3”) , LED arka ışıklandırması ve 16:9 en boy oranıyla Toshiba TruBrite® FHD TFT Yüksek Parlaklıkta dokunmatik ekran
  • Sabit disk 1 TB (Katı Hal Karma 8G Sürücü ile 1 TB ve 8 GB NAND flash)
  • İnce çizgili desenli, alüminyum kırmızı tasarım vurguları olan ve LCD kapağında kırmızı ışıklandırmalı Qosmio logosu bulunan şık koyu gümüş kaplama, siyah klavye
  • 8192 (4096 + 4096) MB, DDR3L RAM (1.600 MHz)
  • NVIDIA® GeForce® GTX 770M with CUDA™ Technology and NVIDIA® Optimus™ Technology
  • maksimum ömür : en fazla 3s30dk (Mobile Mark™ 2012)
  • ağırlık : Şu ağırlıktan başlar: 3,6 kg
  • G x U x Y : 418,6 x 272,5 x 29,6 (ön) / 44 (arka) mm @CLKgraphıc özellikler bunlar birde 128 gb ssd taktırdım servise.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı