Tosla 16 Ocak 2023 tarihinde kart ücretlerini güncelleyecek!

Kartımı tamamen iptal ettim şimdi. Kullanmıyoruz diye ücret kesmeleri saçma geldi. Aktif olarak kredi kartı kullanıyorum ve eskiden kullandığım için açık kalmış. Bu konuyu açmasanız sürekli bakiyeden kesecekti. Teşekkürler 🤩.

Kartımı tamamen iptal ettim şimdi. Kullanmıyoruz diye ücret kesmeleri saçma geldi. Aktif olarak kredi kartı kullanıyorum ve eskiden kullandığım için açık kalmış. Bu konuyu açmasanız sürekli bakiyeden kesecekti. Teşekkürler 🤩.
Aslında eskiden de kesiyordu ama kestiği ücret 1 liraydı.

Tosla 16 Ocak 2023 tarihinde Tosla kullanım ücretlerine değişiklik uygulayacak. Fark ettiğim önemli değişiklikler ise Toslamayan ücretinin 3 TL olacağı ve Tosla'ya kaydolma ücretinin 0 TL fiyatından 12 TL fiyatına çıkacağı.

Diğer güncellenmiş fiyatlara bu linkten ulaşabilirsiniz: Limitler ve Ücretler - Tosla
İnaktiflik ücreti kesen sistemlerden nefret ediyorum, üstüne de ilk kayıt ücreti gelmesi biraz ''sıvamak'' olmuş. Zamanında Lite Card'ıma para yüklenmesini engelleyip karta 24 saat bloke atsa da, Black Card'ı elime bir ayda ulaşsa da Papara'dan şu anlık memnunum. Bazı arkadaşların dediği gibi ''asla pişman olunmaz'' bir yer değil Papara.

Hayır, kartınızı hiç kullanmadığınız ay bakiyeniz varsa 3 TL kesilecek.

Eskiden 1 liraydı.

Ceza gelmeyecek dediğim gibi. Sadece kartı kullanmadığınız ay en az 3 TL bakiyeniz varsa 3 TL kesecek. Ben hemen hemen her gün kullandığım için sıkıntı yok :)

Gelmez.

Papara diyorsunuz otururuyorsunuz da, benim gibi yakınımda ATM bulunmayanlara n'olacak? Benim gibi kişilere Papara öneriyorsunuz, sonra adam ortada bakiyesiz kartla kalıyor.
Benim de yakınımda ATM yok. Okuldan dönerken kartıma para yatırıyorum ben ya da babamın kartından kendi kartıma aktarıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı