Tosla güvenilir mi?

Bencede böyle yapın hocam Tosla bazen bedava para falanda veriyordu sanırım onu da kullanırsınız.

Arada bir "büyük oyun kampanyası" adı altında hesaplara para gönderdiği oluyor. Mesela bu ayın 11'in de 96 kuruş göndermişti, neredeyse bir ay öncesi yani 13 Eylül'de de 15 TL göndermişti. Bazen bu şekilde küçük sürprizler yaptığı da oluyor.

Bencede böyle yapın hocam Tosla bazen bedava para falanda veriyordu sanırım onu da kullanırsınız.
Bana toslayı öneren arkadaşım 100 TL yatırmış, hediye olarak 120TL vermiş. Ne kadar doğru bilmiyorum çok detaylı sormadım. Böyle yüksek miktarda hediyeler veriyor mu genellikle?

Arada bir "büyük oyun kampanyası" adı altında hesaplara para gönderdiği oluyor. Mesela bu ayın 11'in de 96 kuruş göndermişti, neredeyse bir ay öncesi yani 13 Eylül'de de 15 TL göndermişti. Bazen bu şekilde küçük sürprizler yaptığı da oluyor.
Süpermiş hocam.

Bana Tosla'yı öneren arkadaşım 100 TL yatırmış, hediye olarak 120TL vermiş. Ne kadar doğru bilmiyorum çok detaylı sormadım. Böyle yüksek miktarda hediyeler veriyor mu genellikle?

Süpermiş hocam.

Daha önce ne gördüm ne de yaşadım. En fazla 20TL falan verdi bana yanlış hatırlamıyorsam. Belkide nadir veriyordur.

Daha önce ne gördüm ne de yaşadım. En fazla 20TL falan verdi bana yanlış hatırlamıyorsam. Belkide nadir veriyordur.
Arkadaşım çok şanslı birisi olduğu için inandım. (10 saatten az süre oynadığı oyunda 60TL'lik kasalar falan düştü). Ne kadar gerçektir bilmiyorum, yarın yüz yüze görüşeceğiz o zaman bakarım gerçekten verip vermediğine.

Yeni konular

Geri
Yukarı