Tosla vs Papara

Tosla hakkında şunu sormak istiyorum kampanya detaylarında cashback için şu yazıyor:
Hediye TL'leri hiç kullanmadığın takdirde 1 Ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma.Mesela paparada cashbackten gelen paramı ben havaleyle hesabıma çekiyorum ancak bu şu mu demek oluyor cashbackten gelen paranı çekemezsin başka bir alışverişinde kullanabilirsin anlamına mı geliyor arkadaşlar ?

Tosla hakkında şunu sormak istiyorum kampanya detaylarında cashback için şu yazıyor:
Hediye TL'leri hiç kullanmadığın takdirde 1 Ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma.Mesela paparada cashbackten gelen paramı ben havaleyle hesabıma çekiyorum ancak bu şu mu demek oluyor cashbackten gelen paranı çekemezsin başka bir alışverişinde kullanabilirsin anlamına mı geliyor arkadaşlar ?
Hayır ben çektim ve Tosla'nın tosback'leri aşırı iyi şuana kadar 50 TL kazanmışımdır.

Aman Tosla'sı batsın, Akbank'ın kendisininmiş bir kayıt yok vivase geasa yok carta curta bankaya diye SMS'ler emailler bir yapmaya başladı izin vermişmişim vs diye. Bir zıkkımada benzemiyor Papara daha önce. Zaten oldum olası Akbank'ın zayıf teknoloıji anlayışını ve mobil uygulamalar karmaşasını beğenmemişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı