Tosla parayı vermiyor

plxaxd

Decapat
Evet bugün size yaşadığım bu saçmalığı anlatacağım. Öncelikle 13 Aralık günü Hepsiburada'dan kulaklık aldım ve bana bozuk geldiği için iade ettim. 21 Aralık günü iadem kabul edildi ve bankaya iletildiği söylendi Tosla uygulamasında da iletildiğine dair bildirim var. Ben aralık ayında bütün limiti doldurarak aldığım için kulaklığı o ay hesaba para girişi olamayacağı için param hesabıma yansımadı. Geldik ocak ayına pazartesi günü yılbaşı tatilidir belki ondan gelmedi diye bir şey demedim. Salı günü oldu mesai saati boyunca bekledim para yok. Akşam desteğe yazdım talebimin alındığını SMS ile bilgi vereceklerini söylediler. Bugün saat 10:00 da SMS geldi ama sadece talebimin alındığını yazmışlar. 12:20 gibi falan desteğe yazdım bugün 10'ncu gün paramı verin artık. Bana bilgilerimi sordu verdim zaten talebimin olduğunu incelendiğini söylediler. Bende sakince daha fazla bekleyemeyeceğimi 11'nci güne kalmasını istemediğimi paramı bugün istediğimi söyledim ve dediğim gibi en kısa sürede parayı vereceğiz deyip görüşmeyi sonlandırdı. Bugünde mesai saati bitene kadar bekleyeceğim. Durumu paylaşırım konuda. Gelmezse artık Akbank şubesine gitmeyi düşünüyorum. Benim gibi bir durum yaşayanlar varsa sürecin nasıl gittiğini anlatırsa sevinirim. Artık iptal edip Papara'ya geçmeyi düşünüyorum.

Tosla ile ilgili bir sorun gözükmüyor. Sizin limitiniz yetmemiş ki iadenizi versinler ama orada da sistemsel bir hata yaptıkları gerçek. İade edilecek tutarı limite ekleyebilirlermiş. Gene de inceleme var ise beklemek zorundasınız maalesef.

Geri
Yukarı