Tosla parayı vermiyor

Margot Robbie

Kilopat
Yer
Queensland
Daha fazla  
Şok marketten Tosla kartım ile alışveriş yaptım. Hesabımdan parayı çekti ancak ödememe dair herhangi bir fiş çıkmadı. Yani alışveriş geçerli olmadı. Tosla desteğe yazdım. 1 haftadır bakacağız, edeceğiz falan diyorlar ancak hiçbir gelişme yok. Şikayet vara yazdım. Yine bir sonuç yok. Ben bunları nereye şikayet edebilirim?

Hocam bende Steam'den 20 TL oyun aldım. 14 TL'sini Tosla'dan geri kalanı Steam bakiyesinden. Oyunu iade ettim. 7 küsur TL bakiyeye geldi. Ama 14 TL Tosla'ya gelmedi. Kaç kere canlı desteğe yazdım. Cevap alamadım. En iyisi Papara. Bedava para veriyor diye geçmeiyn böyle abuk sabuk yerlere.

Hocam bende Steam'den 20 TL oyun aldım. 14 TL'sini Tosla'dan geri kalanı Steam bakiyesinden. Oyunu iade ettim. 7 küsur TL bakiyeye geldi. Ama 14 TL Tosla'ya gelmedi. Kaç kere canlı desteğe yazdım. Cevap alamadım. En iyisi Papara. Bedava para veriyor diye geçmeiyn böyle abuk sabuk yerlere.
Hocam zaten tam ben bu talihsiz olayı yaşadığımda Papara kartım geldi. Evren bile diyor bırak şu Tosla'yı Papara kullan.

Tosla bu konularda sıkıntı biraz ayrıca canlı destek kısmı da baya kötü geliştirmeleri lazım zaten şu işlemden sonra artık Tosla eskisi gibi kullanılmaz. En iyisi Papara ve Enpara.

Son düzenleme:
18 yaşını geçtiyseniz hiç uğraşmayın açın bir banka hesabı, banka kartınızla alışveriş yapın.

Tosla ile her kampanyada problem yaşıyorum. Dün 16 dakika müşteri hizmetlerini bekledim. Gidişleri yakındır...
Vay be. Az beklemişsin. Ben bu olayı yaşadığımda canlı desteğe yazıyorum. 20-30 dk kadar bekletiyor. Sonra birden bire ''nasıl yardımcı olabiliriz'' diyor. O arada adama cevap verdin verdin, vermedin hemen gidiyor. Bir daha bekle gari 30 dk. Ben böyle 2.5 saatte ulaştım beyefendi hazretlerine.
18 yaşını geçtiyseniz hiç uğraşmayın açın bir banka hesabı, banka kartınızla alışveriş yapın.
Hocam banka kartım varda. Bizim burada ŞOK ve CarrefourSA var. Kampanya yapıyorlar diye Tosla aldık. Onlar mı kampanya yapıyor yoksa kampanya ayağına bizi mi düdüklüyorlar anlamadım.

Vay be. Az beklemişsin. Ben bu olayı yaşadığımda canlı desteğe yazıyorum. 20-30 dk kadar bekletiyor. Sonra birden bire ''nasıl yardımcı olabiliriz'' diyor. O arada adama cevap verdin verdin, vermedin hemen gidiyor. Bir daha bekle gari 30 dk. Ben böyle 2.5 saatte ulaştım beyefendi hazretlerine.
Dün bu kadar bekledim ama rekorum 56 dakika. :) Mail ile bekletir anlarımda arayınca bu kadar bekletmesi normal değil. Zaten sorduğuma da cevap bulamıyorum. Bağlansam bile aynı durum devam eder gibiydi.

Güncelleme: Söve söve zorla paramı 1 hafta sonunda alabildim. Bir daha da Tosla kullanan gay olsun.

Para iadeni almak için destekle iletişime geçtin mi, yoksa bekleyince geldi mi?

Geri
Yukarı