Tosla kart alınır mı?

1. soru evet internetten alınca renk seçenekleri var fakat şok vb marketlerden alınca sabit renk kırmizi
2. soru kimlik istemiyorlar diye biliyorum.
3. soru 5TL'ye almıştım zamlanmış mıdır bilmem.
4. soru tüm ATM'lerden yatırabilirsin. İşlem ücreti almıyor tüm ATM'lerden.
2. Hesap açarken kimlik bilgileri isteniyor.

3. İsimsiz kart 5 Lira, İsimli Kart 10 Lira diye biliyorum. İsimsiz kartı satış yerlerinden alıp aktifleştirebilirsiniz. İsimli Kartı da Tosla uygulamasından başvurmanız gerekir. Sonra da kargo ile oturduğunuz eve gelir kart.

4. ATM'den para yatırma: Yine Akbank ATM hala ücretsiz fakat diğer ATM'lerde 499 TL'ye kadar ücretsiz. Sonrasında 500 TL ve üzeri yatırırsanız, %1, 15 + 1,04 TL kesiyor.

Hocam neredeyse çoğunu yanlış yazmışsınız.

2. hesap açarken kimlik bilgileri isteniyor.

3. isimsiz kart 5 lira, isimli kart 10 lira diye biliyorum. İsimsiz kartı satış yerlerinden alıp aktifleştirebilirsiniz. İsimli kartı da Tosla uygulamasından başvurmanız gerekir. Sonra da kargo ile oturduğunuz eve gelir kart.

4. bütün ATM'lerden para yatır - çek işlemleri yapılır ama Akbank harici ATM'ler komisyon ücreti ve işlem ücreti almıyor. Diğer ATM'ler alıyor ama. Akbank anlaşmalı olduğu için ücret temin etmemektedir.

İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim lütfen.

Kartın aynısı bende var hiçbir ATM'den komisyon almamaktadır. Kartı bilmeyipte konuşmayın burada kimlik bilgileri istememişti bende.

Kartın aynısı bende var hiçbir ATM'den komisyon almamaktadır. Kartı bilmeyipte konuşmayın burada kimlik bilgileri istememişti bende.
Birkaç maddeyi ben yanlış yazmışım düzelttim. Özür dilerim. Kullanan arkadaşlarım da hesap açarken kimlik bilgileri istenmiş. Ama kart alırken kimlik bilgileri istenmemiş.

@OnePC bu arada bende başta Papara almaya çalışıyordum ama hiçbir yerde Papara kart olmadığı için ve sipariş etmek istediğimde 20 güne geleceği için Tosla'ya geçtim. Arkadaş büyük şehirde yaşıyorsa bundan dolayıdır şu an fiziksel kart bulabilmek aşırı zor.

@OnePC bu arada bende başta Papara almaya çalışıyordum ama hiçbir yerde Papara kart olmadığı için ve sipariş etmek istediğimde 20 güne geleceği için Tosla'ya geçtim. Arkadaş büyük şehirde yaşıyorsa bundan dolayıdır şu an fiziksel kart bulabilmek aşırı zor.

Aynen. Papara yok neredeyse hiçbir yerde.

Bana da 20 günde gelecek dendi 1 hafta da geldi hocam. Değişebiliyor.
Aynen. Papara yok neredeyse hiçbir yerde.
Başvuru yapınca 1-5 hafta da gelir. Bana 1 hafta da geldi. 20 günde gelecek deniliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı