Tosla kart alınır mı?

1. marketler de istediğiniz renk varsa sorup alabilirsiniz. Ama isim yazmıyor o zaman. Uygulamadan başvurursanız o kart size özel hazırlanıp kargo ile oturduğunuz eve geliyor diye biliyorum.

2. hesap açmak için kimlik bilgisi isteyebilir.

3. ücreti 10 lira.

4. paranı ATM'lerden yatırabilirsin. Ama Akbank ile anlaşmalı olduğu için paranı Akbank'dan yatırıp ve çektiğin zaman komisyon ile işlem ücreti almıyor.

5. neden Tosla alıyorsun? Papara da çok güzel aslında.

Paparam zaten mevcut fakat tüm arkadaşlarım Tosla kullanıyor para alış-veriş'i kısmında bazen sorunlar çıkıyor.

Paparam zaten mevcut fakat tüm arkadaşlarım Tosla kullanıyor para alış-veriş'i kısmında bazen sorunlar çıkıyor.
Ben hiç Papara da bir sıkıntı ve sorun yaşamadım. Bu arada Tosla da sorunsuz sayılmaz. Bazen müşteri hizmetleri çok geç yanıt verebiliyor, İndirim kuponları çok geç size gelebiliyor. Öyle duymuştum.

Kayıt olurken bile sadece telefon numarası istiyor.
5 TL
Atm yatırabilirsiniz.
Kart ayarlarını yaparek online ödeme seçeneğini seçin.
Kayıt olurken bile sadece telefon numarası istiyor.
5 TL
Atm yatırabilirsiniz.
Kart ayarlarını yaparek online ödeme seçeneğini seçin.
Hocam şoktan alın. Direk veriyorlar.

Nereden aldınız?

Kartı d&r'dan aldım zaten profili tamamlayabilmek içinde hem T.C. Kimlik numarasını hem de doğum tarihinizi istiyor. Zaten T.C. Kimlik numarası almak zorunda hatta Papara'nın aksine tüm işlemleri uzun uzun yapmadığına şaşırdım çünkü almadığı taktirde asıl o zaman büyük bir güvenlik sorunu oluşturur.

Geri
Yukarı