Tosla kart almak

Black Card için sipariş veriyorsunuz ve kapınıza geliyorlar. Kapınıza geldiklerinde bir imza istiyor olabilirler ancak emin değilim. Çok da önemli olacağını sanmıyorum açıkçası. Bu arada Papara'ya T.C. vermeniz bir sorun yaratmaz.

Papara'da T.C vermeden cashback kullanılmıyor sanırım. Ve Para'da çekilmiyor Black Card almadan.

Hocam bence T.C vermekten çekinmeyin ben hem Tosla hem Papara üyesiyim ikisinde de T.C var kayıtlı bende ve bir sürü insanın kayıtlı tabii siz bilirsiniz ayırca arkadaşlara katılıyorum bende 15 yaşındayım ve kesinlikle Papara bin basar Tosla'ya.

Hocam bence T.C vermekten çekinmeyin ben hem Tosla hem Papara üyesiyim ikisinde de T.C var kayıtlı bende ve bir sürü insanın kayıtlı tabii siz bilirsiniz ayırca arkadaşlara katılıyorum bende 15 yaşındayım ve kesinlikle Papara bin basar Tosla'ya.

Peki hocam ben bu Papara'yı alma sebebim cashback olması bu cashback Haziran'da bitiyor bundan sonra tekrar geliyor mu?

Black Card için sipariş veriyorsunuz ve kapınıza geliyorlar. Kapınıza geldiklerinde bir imza istiyor olabilirler ancak emin değilim. Çok da önemli olacağını sanmıyorum açıkçası. Bu arada Papara'ya T.C. Vermeniz bir sorun yaratmaz.

Son bir sorum var Papara Lite Card alıp hesabıma tanılmasam ondan sonra hesaba t.c girsem cashback kullanılıyor mu? Başka bir şey yapmama gerek var mı?
Son bir sorum var Papara Lite Card alıp hesabıma tanılmasam ondan sonra hesaba t.c girsem cashback kullanılıyor mu? Başka bir şey yapmama gerek var mı?

1) Hayır.
2) Hesap açman yeterli.
3) Denediğim kadarıyla evet.
4) Hiçbir aylık ücret yok.

Papara öneririm Tosla kullanıcısı olarak. Ek olarak T.C konusunu niye bu kadar taktın anlamadım, Akbank'ın Tosla zaten. İllegal iş çevirmiyorsan başın gıdım belaya girmez.
İmzalama falan yok hocam. Adresinizi giriyorsunuz geliyor oraya.
Bal gibi de imzalama var. Papara Black Card isterse kullanıcı sözleşmesi imzalaması gerekecek kapıda.

Adamlar ne yapacak senin tc numaranla gözünü seveyim... Gerekiyor ki istiyorlar. O imzalayacağın sözleşmeyi de 5 milyon insan imzalamış enayi mi de hepsi imzaladı? Takmayın böyle şeyleri kafaya deli olursunuz.

Merhabalar, Tosla kart almak istiyorum ancak aklıma birkaç soru takıldı.
1. T.C vermeden kullanılıyor mu?
2. Tosback özelliği hesabı açıp kartı eklediğimiz gibi kullanılabiliyor mu? Hesaba herhangi bir doğrulama yapmak gerekiyor mu?
3. Tosback'dan gelen para direk hesaba yatıyor mu?
4. aylık ücret alıyor mu?
Tosla kullananlar varsa cevap verirse sevinirim.
1.TC istiyor
2.Gerekmiyor kullanabilirsiniz
3.Hemen yatıyor bir teknik problem olmazsa.
4.Hayır Tosla hiçbir ücret almaz.

Geri
Yukarı