Tosla Kart Para Yatırma Seçeneği Yok

Yer
Full Bridge Rectifier
Merhabalar. D&R'dan 5TL'ye Tosla kart satın aldım. Tosla uygulamasından kartı aktifleştirdim. Ertesi gün Akbank ATM'ye para yatırmak için gittim. Kartı taktım ve şifeyi girdim fakat sadece para çekme ve şifre değiştirme seçeneği var. Yani para yatırma seçeneği yok. Para yatırmak için isimli kart mı almam gerek? Bir de yaş sınırı nedir?

Yaş sınırı 13. Akbank ATM'lerinde kartsız yatırma seçeneğine tıklayın. Telefonunuzdan ATM'den kartsız yatır seçeneğini seçin. Telefonunuzdaki kodu ATM'ye girin ve para yatırın.

Akbank ATM'lerinde sadece kartı takıp para yükleyip, çekemiyorsunuz. Akbank dışında bir ATM'ye sadece Tosla kartını sokup para yükleyip, çekebilirsin. Akbank ATM'lerde Tosla İşlemleri veya Kartsız işlemler menüsünü kullanabilirsin.

Tosla'nın yaş sınırı 13, para yatırıp çekmek için isimli karta ihtiyacın yok.

Ben de kartı taktığımda yatırma seçeneği yok.
Akbank dışında ATM'lerde yapabiliyorsunuz. Kendim de Tosla kullanıyorum, oradan biliyorum.

Akbank dışında ATM'lerde yapabiliyorsunuz. Kendim de Tosla kullanıyorum, oradan biliyorum.
Evet, biliyorum. Genelde direkt internet üzerinden karttan yüklüyorum ya da İş Bankası’nın Bankamatik’ini kullanıyorum. Bankamatikleri de güncellenmiş ve çok güzel olmuş.

Akbank ATM'lerinde sadece kartı takıp para yükleyip, çekemiyorsunuz. Akbank dışında bir ATM'ye sadece Tosla kartını sokup para yükleyip, çekebilirsin. Akbank ATM'lerde Tosla İşlemleri veya Kartsız işlemler menüsünü kullanabilirsin.

Tosla'nın yaş sınırı 13, para yatırıp çekmek için isimli karta ihtiyacın yok.

Teşekkürler hocam Akbank dışında bir ATM den denediğimde para yatırabildim. Yaş sınırı da uygunmuş bana zaten.

Merhabalar. D&R'dan 5TL'ye Tosla kart satın aldım. Tosla uygulamasından kartı aktifleştirdim. Ertesi gün Akbank ATM'ye para yatırmak için gittim. Kartı taktım ve şifeyi girdim fakat sadece para çekme ve şifre değiştirme seçeneği var. Yani para yatırma seçeneği yok. Para yatırmak için isimli kart mı almam gerek? Bir de yaş sınırı nedir?

Akbank atmlerinden toslaya sadece tosla işlemlerinden para yatırılıyor ve çekiliyor, kart takınca da sadece çekme seçeneği çıkıyor. Ama diğer bütün ATM'lerde yükleme seçeneği var.

Geri
Yukarı