Tosla paramı 1 aydır iade etmedi

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba Tosla bana 1 aydır paramı vermiyor iade talep etmiştim iki tane ve toplam 313TL müşteri hizmetleri görüşmeyi yüzüme kapatıyor bu kadar reziller sadece aciliyetinizi belirttim demesini biliyorlar ben bu durumda ne yapabilirim? Dava falan açabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor? Çünkü beklemek ise yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Tosla bana 1 aydır paramı vermiyor iade talep etmiştim iki tane ve toplam 313TL müşteri hizmetleri görüşmeyi yüzüme kapatıyor bu kadar reziller sadece aciliyetinizi belirttim demesini biliyorlar ben bu durumda ne yapabilirim? Dava falan açabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor? Çünkü beklemek ise yaramıyor.

Neyin parası? İade derken ürün falan mı iade ettiniz?

Hepsiburada'dan ürün sipariş etmiştim elime ulaşmadı ve iade edildi para hepsi pay cüzdanıma oradanda kartıma aktardım ama hala gelmedi maalesef.

İşin hukuki boyutunu bilemiyorum da en geç bir ay içerisinde iade olması lazımdı. ATM paranı mi yuttu? Ne parası bu?

Hayır hepsi pay cüzdanımdaki parayı kartıma aktarmıştım ve Hepsiburada iadeyi Tosla'ya yaptı ve kanıtları da var Tosla'da biliyor ama hala beni oyalayip sürekli görüşmeyi sonlandırıyorlar.

Merhaba müşteri hizmetlerine artık bıktığımı ve yarına kadar param iade edilmezse dava açacağını söyledim ve sonra böyle bir hakkımın olup olmadığını sordum oda bana aciliyetinizi belirttim dedi bende ben cevabımı aldım yarına kadar param iade edilmezse size dava açacağım dedim ve onlarda başka bir konu var mı? Falan dediler bende hayır yok dedim ve görüşme sonlandı bu görüşmeyi 16 Eylül saat 19 ya da 20 de yaptım sonra 16 Eylül saat 23:57 de bana Tosla paramı iade etti sorunum çözüldü artık ne olduysa sonunda iade ettiler.

Son düzenleme:
Merhaba. Tosla bana 1 aydır paramı vermiyor. İade talep etmiştim iki tane ve toplam 313 TL. Müşteri hizmetleri görüşmeyi yüzüme kapatıyor. Bu kadar reziller. Sadece aciliyetinizi belirttim demesini biliyorlar. Ben bu durumda ne yapabilirim? Dava falan açabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor? Çünkü beklemek işe yaramıyor. Hepsiburada'dan ürün sipariş etmiştim. Elime ulaşmadı ve iade edildi. Para Hepsipay cüzdanıma, oradan da kartıma aktardım ama hala gelmedi maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayetvar.com gibi yerlere şikayet açtınız mı?

Evet hiçbir yardımı olmadı ama ben Tosla'ya sordum hakkım var mı? Diye sürekli konu değiştirdiler sanırım var biraz bekleyiceğim.

CİMER'e şikayet edebilirsiniz.

Merhaba müşteri hizmetlerine artık bıktığımı ve yarına kadar param iade edilmezse dava açacağını söyledim ve sonra böyle bir hakkımın olup olmadığını sordum oda bana aciliyetinizi belirttim dedi bende ben cevabımı aldım yarına kadar param iade edilmezse size dava açacağım dedim ve onlarda başka bir konu var mı? Falan dediler bende hayır yok dedim ve görüşme sonlandı bu görüşmeyi 16 Eylül saat 19 ya da 20 de yaptım sonra 16 Eylül saat 23:57 de bana Tosla paramı iade etti sorunum çözüldü artık ne olduysa sonunda iade ettiler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı