Çözüldü Tosla parayı yanlış karta aktardım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pqwew

Centipat
Tosla eski hesaptaki kart yok fakat e-posta falan isteyince yeni şifre belirleme yerine atıyor ama orada yeni şifreyi belirlerken bir şeyler ters gitti diyor. Kart kayıp ve şu an öbür hesaba o parayı nasıl aktarabilirim? Müşteri hizmetleri yardımcı olur mu? Yardım ederseniz çok iyi olur? Tutuştum şu anda.

Çözüm
Şu anda Steam'den alışveriş yapacağım fakat kartta 15 TL eksik olduğu için alamıyorum ama Steam'de 15 TL var nasıl yapacağım?

Çözüm: Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getirmek ve eski hesabınız (sizinse) ve şifrede hata oluyorsa yeni şifre alırken silip yükledim ben uygulmayı ve düzeldi)
Müşteri hizmetlerine ulaşın, yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Hocam bir de bir şey soracağım, Tosla'da aylık para kesme gibi bir durum var mıydı?

Şu anda Steam'den alışveriş yapacağım fakat kartta 15 TL eksik olduğu için alamıyorum ama Steam'de 15 TL var nasıl yapacağım?

Çözüm: Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getirmek ve eski hesabınız (sizinse) ve şifrede hata oluyorsa yeni şifre alırken silip yükledim ben uygulmayı ve düzeldi)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı