Tosla Steam Kodu Davet Kampanyası

lBerTl

Picopat
Tosla uygulamasında 2 kişi davet et, 10 TL Steam kodu; 4 kişi davet et, 10 TL Steam kodu kampanyası var, yani 4 kişi davet edince 20 TL'lik Steam kodu veriyorlar bize. İndirimler yaklaşıyorken göz atın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla uygulamasında 2 kişi davet et, 10 TL Steam kodu; 4 kişi davet et, 10 TL Steam kodu kampanyası var, yani 4 kişi davet edince 20 TL'lik Steam kodu veriyorlar bize. İndirimler yaklaşıyorken göz atın derim.
Bu kampanyayı daha önce birçok kez kullandım. Her iki taraf içinde karlı bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Buralara üye olurken verdiğiniz bilgilerin en iyi ihtimalle el altından satıldığını da düşünün bence. Trendyolun 20tl kampanyasından beri telefonum susmuyor.

O nasıl oldu anlatır mısınız?
Firmalar durup dururken neden indirim kodu vs. versin ki. Nihayetinde bir mağazadan alışveriş yaptığınızda aradaki farkı indirim kuponunu veren firma ödüyor. Siz o kodu kullandıktan sonra genelde girmiyorsunuz bile, hatta uygulamasını silip atıyorsunuz.

Fakat girdiğiniz telefon numaraları "evde internet" , "su arıtma cihazı" satan yerlerin eline geçiyor. Acaba nasıl geçiyor. Bir ara Hadi! tarzı appler vardı genel kültür soruları karşılığında para dağıtan. Privacy policy'lerinde açık bir biçimde verilerin 3. parti firmalara dağıtılmasını kabul ediyordunuz kullanmaya başladığınız an

Bu kampanyayı daha önce birçok kez kullandım. Her iki taraf içinde karlı bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Kardeşimin aldıklarıyla birlikte 40 TL'ye yakın topladım. Eheheh.

Ben yaptım olmadı. 2 kişiye davet kodu attım oradan indirdiler. Kayıt oldular. Hem bana hem onlara 3 lira geldi. Başka bir şey olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı