Tosla'daki parayı çekmek

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Benim içinde 15,34 lira olan bir Tosla hesabım var ben bu parayı bir sanal karta çekmek istiyorum. Ama hesaba 1 TL yatırmam gerekiyormuş. Yaşım küçük olduğu için ve ailemin bu şeylere pek güvenmediği için parayı yatıramıyorum benim bu parayı dışarı çıkarmamın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Benim içinde 15,34 lira olan bir Tosla hesabım var ben bu parayı bir sanal karta çekmek istiyorum. Ama hesaba 1 TL yatırmam gerekiyormuş. Yaşım küçük olduğu için ve ailemin bu şeylere pek güvenmediği için parayı yatıramıyorum benim bu parayı dışarı çıkarmamın bir yolu var mı?

13 yaşındaysan 5TL'ye Tosla sipariş et kargo ücreti falan yok 5TL bakiyenden çeker sonra ATM'den kalan 10TL'yi çekersin.

İsimli olan 5 TL değil 10 TL ama isimsiz olan 5 TL. Sitesinde şoktan satın alınabilir diyor.

Tosla Kart'ını carrefoursa, Teknosa, d&r mağazalarından, şok marketlerden, banabi uygulamasından ve Hepsiburada'dan 5 TL ücret ödeyerek satın alabilirsin. Tosla Kart'ın ismine özel olsun istersen de Tosla uygulamasından 10 TL ücret ödeyerek satın alabilirsin. Tosla Kart'ın ile yaptığın ilk harcamanda 20 TL hediye ediyoruz. Üstelik Tosla Kart'ın kullanım ücreti de yok.
İlk alışverişte 20 TL veriyolarmış 10 TL'ye alsa bile 10 TL karda.

Yeni konular

Geri
Yukarı