Tosla'dan Garanti BBVA'ya para gönderme

• Konuyu başlatan Wqxte
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 23B
İyi akşamlar hocam, lütfen bilgilendirin.

Böyle bir mesaj geldi. Ayrıca kart hareketlerine girdiğimde hesaptan paranın gidip, hemen iptal olduğundan dolayı hesaba geri geldiğini fark ettim.

Screenshot_20210125_044853.jpg

Alıcı bilgisi derken isim soyisim olarak kastettiğini düşündüm ilk başta adımın ve soyadımın baş harflerini büyük yazmıştım bir kez daha denedim hepsi büyük bir şekilde yine olmadı.
Böyle bir mesaj geldi. Ayrıca kart hareketlerine girdiğimde hesaptan paranın gidip, hemen iptal olduğundan dolayı hesaba geri geldiğini fark ettim.

Screenshot_20210125_044853.jpg

Alıcı bilgisi derken isim soyisim olarak kastettiğini düşündüm ilk başta adımın ve soyadımın baş harflerini büyük yazmıştım bir kez daha denedim hepsi büyük bir şekilde yine olmadı.
hocam burada mısınız?

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 851671

hocam burada mısınız?
Hocam alıcı olarak "Aköde" girmeniz gerekliydi.
Gerekli bilgilerin girilmemesi durumunda parayı hesabınıza iade ediyorlar.

Hocam alıcı olarak "Aköde" girmeniz gerekliydi.
Gerekli bilgilerin girilmemesi durumunda parayı hesabınıza iade ediyorlar.
tamamdır teşekkür ederim :)
NOT: Dediğiniz şekilde yaptığımda para transferini gerçekleştirdim yardımınız için çok teşekkürler hocam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı