Tosla’dan para çekecekken 450 TL kayboldu

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, bugün Akbank ATM'sinden para çekeyim dedim. Tosla üzerinden kod oluşturdum, daha evdeyken 450 TL çekildi, hiçbir şey anlamadım. Kodu kullanmayı bırakın evden çıkmadım bile, neredeyse 4-5 aydır 450 TL iadenin gelmesini bekliyorum. Bugün sabah geldi, parayı çekeyim dedim, bu sefer de bu saçmalık. Yeter yahu, ben bu illetten kurtulamayacak mıyım? En son arayıp milli manevi tüm değerlerine sövmek falan mı gerekiyor? Bu nasıl bankacılık? Ne yapabilirim bir fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Merhaba, bugün Akbank ATM'sinden para çekeyim dedim. Tosla üzerinden kod oluşturdum, daha evdeyken 450 TL çekildi, hiçbir şey anlamadım. Kodu kullanmayı bırakın evden çıkmadım bile, neredeyse 4-5 aydır 450 TL iadenin gelmesini bekliyorum. Para çekeyim dedim, bu sefer de bu saçmalık. Yeter yahu, ben bu illetten kurtulamayacak mıyım? En son arayıp milli manevi tüm değerlerine sövmek falan mı gerekiyor? Bu nasıl bankacılık? Ne yapabilirim bir fikriniz var mı?

Tosla'dan iade beklemeyin hocam 1 senedir almadığım 20 TL var :D

Akbank bugün sorunlu. Kabul etmeseler de yüksek ihtimalle hacklendiler. Zaten loglarınız sistemde tutuluyor. En iyisi müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırmak.

Ben anlamadım. Bugün kod oluşturdum diyorsun, 4-5 aydır iade bekliyorum diyorsun.

Müşteri hizmetleri ile görüşmekten başka çaren yok.

Peki desteğe yazdınız mı?
Şuanda iletişimdeyim, bir mesaj yazıyorum 10 dakika bekletiyor :D Evden çıkmadım diyorum önce ATM'den işlem yaptınız mı diyor hayır diyorum sonra tekrar ''Peki kart ile işlem yaptınız mı?'' diyor.
Alakalı olabilir mi emin değilim ama bugün Akbank üzerinde genel bir sorun olduğunu gördüm, duydum. Belki ilişkisi vardır.
Tosla'dan iade beklemeyin hocam 1 senedir almadığım 20 TL var :D
O 450 TL'yi 4.5 aydır bekliyorum, aldığım bir mouse'un iadesiydi, o mouse'tan sonra 5-6 tane mouse aldım daha yeni geldi iadesi. Saçmalık resmen. Kurtulayım da gideyim diye para çekiyim dedim bırakmıyorlar insanın peşini. Nerden bulaştıysam illete. Büyük ihtimal Akbank sorunu ile ilişkili, Akbank ATM'sinden çekecektim çünkü.
Ben anlamadım. Bugün kod oluşturdum diyorsun, 4-5 aydır iade bekliyorum diyorsun.
4.5 aydır iade bekliyordum, bugün sabah 9'da geldi iade. Ben de az önce para çekmek için kod oluşturdum. Neyini anlamadınız ki?

Akbank'a alt+F4 yapıp fişi çektiler. Akbank'ın fişini çekenler gidince şikayet edin. Güya bakım çalışması senin bünyende kaç tane IT uzmanı siber güvenlik birimi varda bu kadar uzun sürüyor sözde çalışma!

Konu mesajından bunu anlayan varsa vallahi helal olsun. Müşteri hizmetleri tek çaren gibi.
Düzelttim hocam mesajı. Şimdi anlaşılıyor olması lazım. Müşteri hizmetleri form gönderip doldurup mail atmamı istedi.
Akbank'a alt+F4 yapıp fişi çektiler. Akbank'ın fişini çekenler gidince şikayet edin. Güya bakım çalışması senin bünyende kaç tane IT uzmanı siber güvenlik birimi varda bu kadar uzun sürüyor sözde çalışma!
Kendi paramla rezil oluyorum resmen. Umarım uzun sürmez geçen seferki gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı