Tost nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atıyorsun sucuğu kaşarı iki ekmek arasına sonra ocağa at. Yak altını. Ekmek yanarsa bir şey olmaz.
(!)

Teşekkür ederim. Ama ne yalan söyleyeyim pek beğenmedim bu tost denen şeyi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210613-193808_Gallery.jpg
    Screenshot_20210613-193808_Gallery.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 110
Eğer dalga geçmiyorsan, tostçu Erol var onu izleyerek öğren nasıl tost yapıldığını. Eski videolarda cahile anlatır gibi anlatıyor.

Ben tost ekmeğinin içine kaşar koyup tost makinesinde bastırıyorum, siz de böyle yapın.
konu troll olabilir.

Son düzenleme:
  • sucuklu kaşarlı tost tarifi.​

malzemeler:​

• 4 dilim tost ekmeği.
    • 4 dilim kaşar peyniri.
    • 8 dilim sucuk.
    • 1 çay kaşığı tereyağı.
    • 2 adet domates (süslemek için)
    • Çok ama çok kolay bir tarif olsa da madem tost tarifleri veriyoruz, en çok yediklerimizden olan bu lezzeti de atlamayalım dedik. Onu lezzetlendirmek için tereyağından da destek almayı ihmal etmedik.

nasıl yapılır?​

İkişer tost ekmeğinin üzerine ikişet kaşar peyniri dilimini ve dörder sucuğu yerleştirin ve üstlerini kalan ekmeklerle kapatın. Önceden ısıtmaya başladığınız tost makinesine yerleştirin. Pişerken üzerine tereyağı sürün ve domatesle servis edin. İşte bu kadar kolay.
    Yanına salatayla, işte size bir öğün!
    Not: Resimler internetten alınmıştır. Yazıda internetten alınmıştır.
    Kaynakça: Her Eve Lazım: Kaşarlı Tost - Yemek.com

sucuklu-kasarli-tost.jpg

sucuklu-kasarli-tost.jpg

Oha! Sen ciddi misin ya? Mağarada mı yaşadın bunca zaman? Vay be, bunları da mı görecektik forumda. Tost nasıl yapılır diye sordu ciddi ciddi adam.

Ekmeği ikiye böl, içine kaşar, sucuk koyuyorsun kızartıyorsun. Bu kadar. Muhtemelen trollsun ama olsun yinede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı