Tost nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fotografı galeride buldum buraya yüklerken tekrar aramamak için SS aldım üste çıktı.
Daha bugün tostun ne olduğunu araştırırken galeride nasıl buluyorsunuz? Yeni çekilen fotoğraf zaten üstte olur.

Senin attığın fotoğraf screenshot. Kameradan çekilen fotoğrafta screenshot yazar mı?
Troll konu. Ya da boşver yine durduk yere linç yemeyeyim. Konu açmak yerine aynı şeyi google'a yazarak bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google ne bilmiyorsanız: Google - Vikipedi
Troll ne bilmiyorsanız: Vikipedi:Trol nedir? - Vikipedi.
Linç ne bilmiyorsanız: Linç - Vikipedi.

Annem birkaç günlüğüne şehir dışına çıktı. Evde yalnızım ve param pek yok. Arkadaşlarıma bunu söylediğimde bana tost yap dediler, tost ne demek bilmiyorum (arkadaşlarım dalga geçmesin diye konuşma esnasında geçiştirdim) internete tost yazdığımda rengi garip ekmek parçaları çıkıyor nasıl yapılır, nedir yardımcı olabilecek biri çıkarsa çok sevirim. Ne yapacağım bilmiyorum.
Bu yaşınıza kadar hayatta kalmanız mucize.

Gereken malzemeler;
Sucuk ya da sosis
Domates
Ketçap varsa mayonez
Baharat( tuz, acı etc.)

İlk önce tost makinesini alıp fişe takarsın.
İçine ince doğranmış sucukları dizersin( altına margarin sür ondan sonra tost makinesine diz.)
Piştiği zaman kaba alıp hemen yarım ekmeği alıp üstüne bastırırsın.(iç kısmı sıcak tarafa yani alt tarafa gelecek.)
Ondan sonra tostun içine sucukları dizip üstüne de domates ve ketçap, mayonez, baharat koyarsın.
Tostun hazır.
Diğerleri için ise yarım ekmeğin dışında margarin sürüp tost makinesine ortası açık bir şekilde atarsın.

Daha bugün tostun ne olduğunu araştırırken galeride nasıl buluyorsunuz? Yeni çekilen fotoğraf zaten üstte olur.
Boşuna uğraşmayın. Herşeye bahane bulunur. Ne kadar mantıksız birşey olduğunu söyleseniz de birşey olmayacak. Çok kez yaşadım. Tost ne demek bilmeyen bir insan yalnız bırakılır mı? Pardon bunun da bahanesi vardır. Konuya ciddi şekilde tost tarifi atıp geçmek en mantıklısı. Diyeceğim de "Tarif ne demek?" falan derler şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı