Tostu neyli seversiniz?

Hocam kurban etini sucuk yapıp tostun içine koyabilirsiniz işlenmiş et değildir.

Çemen gibi baharatlar katıyorlar. Belki ondan dolayı işlenmiş sayılıyor olabilir. Baharatlardan kasıt değilse iyi fikir.

O tür işlemlerin evde yapabilir miyim bilmiyorum hem de gerek yok zaten. Alıştım artık. Hastalıktan önceki döneme kıyasla daha sağlıklı besleniyorum.

Kasaplar yapıyor kurban eti verdiğinizde. Biz her kurbanda büyük bir pay ayırıp yaptırıyoruz.

O tür işlemlerin evde yapabilir miyim bilmiyorum hem de gerek yok zaten. Alıştım artık. Hastalıktan önceki döneme kıyasla daha sağlıklı besleniyorum.
Hocam canınız çok çekerse markette harcı var evde de yapabilirsiniz harcı az yağlı kıymayla karıştırın buzluğa atın çıkarın pişirin yiyin.

Hocam canınız çok çekerse markette harcı var evde de yapabilirsiniz harcı az yağlı kıymayla karıştırın buzluğa atın çıkarın pişirin yiyin.

Yok hocam ya alıştım artık o yüzden canım pek çekmiyor ama daha çok cips çekiyor canım onu yemem yasak of of doktor neredeyse her şeyi yasakladı. 🙂

Yok hocam ya alıştım artık o yüzden canım pek çekmiyor ama daha çok cips çekiyor canım onu yemem yasak of of doktor neredeyse her şeyi yasakladı. 🙂

Benim başıma gelseydi hiçbir hastalığa bakmazdım. Can boğazdan gelir zaten boğazdan gelmese imkansızlıktan gelecek :D

Geri
Yukarı