Total War: Napoleon vs Empire

Total War oyunları ilk başta zor gelir sonra zamanla alışırsın. İkisi de güzel alabilirsin. Bir kısım farklılıklar var bu farklılıkları internete yazarak öğren. Sana uygun geleni alırsın.

Empire çok daha zevkli benim için. Kolonileri bile içeren geniş harita ve birimlerin teknoloji ağacı ile gelişimi çok güzel işlenmişti bana göre. Napoleon da güzeldir ama bana biraz daha kısık gibi geliyor o.

Hazır indirime girmişken Total War serisine başlayayım dedim. Bu iki oyun ilgimi çekti. Sizce hangisini almalıyım? Oynaması zor mudur?
Hocam Empire Total War daha yeni ve ordu dinamikleri daha güzel. Neden diyecek olursanız örneğin Empire Total War'da askerleri sırayla ateş etme seçeneği var bu çok güzel bir özellik bana göre. En öndeki askerler ateş ediyor eğiliyor sonra arkadaki askerler ateş ediyor eğiliyor böyle devam ediyor işte. Napoleon Total War'da bu yok mesela.

Hocam Empire Total War daha yeni ve ordu dinamikleri daha güzel. Neden diyecek olursanız örneğin Empire Total War'da askerleri sırayla ateş etme seçeneği var bu çok güzel bir özellik bana göre. En öndeki askerler ateş ediyor eğiliyor sonra arkadaki askerler ateş ediyor eğiliyor böyle devam ediyor işte. Napoleon Total War'da bu yok mesela.
Hocam oynayalı uzun yıllar oldu ama napoleon sonradan cıkmıstı. Olmaması ilginç. Teknoloji yi koymadılar mı acaba. Neyse total war candır. Mediewal 3 tek beklentimizdir =)

Hocam empire Total War daha yeni ve ordu dinamikleri daha güzel. Neden diyecek olursanız örneğin empire Total War'da askerleri sırayla ateş etme seçeneği var bu çok güzel bir özellik bana göre. En öndeki askerler ateş ediyor eğiliyor sonra arkadaki askerler ateş ediyor eğiliyor böyle devam ediyor işte. Napoleon Total War'da bu yok mesela.

Empire Total War aldım teşekkürler :)

Geri
Yukarı