Total War Roma 2 Selevkos

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar bugün Selevkos ile oynamaya başladım, benim bağlı devletlerim 1 tur sonra hepsi bağlılıktan çıktı savaş açtı sadece 2 tur sonra 10 tane düşmanım oldu yani Selevkos her ne kadar askeri açıdan çok iyi olsada çok zor gibi sizce Selevkos'la devam etmeli miyim ? Sizin tavsiye ettiğiniz bir devlet var mı ? Sparta oynamak istiyorum sizce oynamalı mıyım ?

Selevkoslar öyle zor oluyor zaten ne yaparsan yap bir şekilde çıkıyorlar olabildiği gibi elinde tutmaya çalış ama sonuç aynı olur. Zaten oyunda genişleme yönün Mısır ve Anadolu'ya doğru olmalı denize yaslanıp doğuda ki toprakları geri rahat bir şekilde alabilirsin. Bu sırada doğudaki devletler de birbirleri ile uğraşır sana zararları pek olmaz sende batıda rahat rahat gelişebilirsin. Diğer yanda Rome serisi oyunları diğer Total War oyunları gibi her ülke bir alanda uzmanlaşmış ama Roma ve Selevkoslar karma bir şekilde hepsinden var. Yine de sen bilirsin hangi devletle oynayacağına senin zevkine kalmış...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı