Medieval 2: Total war hristiyanlık

ichweissesnicht

Hectopat
Yer
İzmir
Medieval 2:Total war oyununda daha önce Türkler ile oynadım şimdi ise ilk kez Hristiyan bir ülke ile oynuyorum ve çok farklılık var. Öncelikle resimdeki bölümde hac işaretleri herhalde saygınlık gibi bir şeyi belli ediyor ve benimkisi hep azalıyor. Neden azalıyor yardım istiyorum sizlerden. Diğer sorularım ise prenses var ve bu prenses tam olarak ne işe yarıyor? İngiliz kralı ile evlendirdim ama dahada birşey anlamadım bu prenses olayından. Ve papa öldüğünde benim papazlarım papa olabiliyor mu ? Bu konular hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

u4jjh.bmp

Medieval 2:Total war oyununda daha önce Türkler ile oynadım şimdi ise ilk kez Hristiyan bir ülke ile oynuyorum ve çok farklılık var. Öncelikle resimdeki bölümde hac işaretleri herhalde saygınlık gibi bir şeyi belli ediyor ve benimkisi hep azalıyor. Neden azalıyor yardım istiyorum sizlerden. Diğer sorularım ise prenses var ve bu prenses tam olarak ne işe yarıyor? İngiliz kralı ile evlendirdim ama dahada birşey anlamadım bu prenses olayından. Ve papa öldüğünde benim papazlarım papa olabiliyor mu ? Bu konular hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

u4jjh.bmp

Konuyu hortlatmış gibi oldum ama sorularına yanıt vereyim.

''Öncelikle resimdeki bölümde hac işaretleri herhalde saygınlık gibi bir şeyi belli ediyor ve benimkisi hep azalıyor. Neden azalıyor yardım istiyorum sizlerden.''

Haç işaretleri papayla arandaki ilişkiyi falan temsil eder. İşaretlerin azalırsa papa seni afaroz edebilir ve diğer tüm Hristiyan ülkeler sana savaş açabilir.

''Ve papa öldüğünde benim papazlarım papa olabiliyor mu ? Bu konular hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.''

Oylama yapılıyor Hristiyan ülkeler arasında en çok oy alan aday papa oluyor.

Adayını seçtirmek için iyi ilişkiler kur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı