Oyun Total War: Three Kingdoms 71 TL! DLC'leri de eski kurdan satılıyor!

Kan DLC'sini de Steam'den aldım Total'de 200 liraya geldi. Oynar mıyım bilmiyorum ama ben yatırım olsun diye aldım zira yılbaşından sonra yine zam gelecek. Hatta daha önce de gelebilir.

Eskiden Steam de bu fiyatmış zam yemiş çok bir esprisi yok tarzı seven kaçırmasın bence inceleme videosu izledim beni bile gaza getirdi bu tarz oyunlara çok sevmem normalde ayrıca sistemi iyi olan çok daha iyi bir deneyim yasar.

Eki Görüntüle 1943994

Site kendi sitesi ve sorunsuz şekilde tüm DLC'leriyle beraber eski kurdan oyunu aldım ve etkinleştirdim. Almak isteyen olursa ana oyun Steam'e kıyasla 200 lira daha ucuz. DLC'ler de yine eski kurdan satılıyor. Bunun bir hata olduğu bariz, diğer hiçbir oyunda böyle bir hata yapmamışlar sadece bu oyuna özel. Eğer çok fazla kişi alırsa muhtemelen fark edeceklerdir diye tahmin ediyorum o yüzden almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm. Benim gözümde en zevkli Total War oyunlarından biridir, tavsiye ederim.

NOT: Oyun Steam key olarak geliyor, aslında etiket olarak eklemiştim ama yetkililer sağolsun etiketi kaldırmışlar.
Teşekkürler Paister...

Geri
Yukarı