Total War Warhammer 2 alınır mı?

Warhammer 2 mi Attila Total War mu ?

• Total War Warhammer 2

Oy: 6 75,0%
  • Attila Total War

Oy: 2 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

Kalipsogen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben çok uzun zamandır Total War ve strateji oyunlarının aşığıyım. Total war serisinden medieval Total War'ları, Rome Total War'u, napoleon Total War'u oynadım. Attila Total War'u oynamaya çalışmıştım fakat eski bilgisayarım kötü olunca çok oynayamadan silmiştim. Şimdi indirime girmiş. Açıkçası orta dünya oyunları oynamadım ama ilgimi çekmeye başladı biraz biraz. Hearts of Iron 4, europe Universalis 4 ve Civilization 5-6 oyunlarını da oynadım. Şimdi yeni bir Total war oyunu almak istiyorum ama kararsız kaldım. Gerçek dünya olsun diye attila Total war mu alsam yoksa orta dünya havası gerçekten iyi ve Total war serisinin eski oyunlarına göre farklı ve güzel bir oynanışı var diyorsanız warhammer 2 mi alsam bilemedim?
Yok mu yardım eden? :(

Son düzenleme:
Bilgisayarın Attila Total War'ı kaldırmıyorsa Warhammer 2'ye bulaşma. Warhammer 2 alacaksan yanında en azından 2 tane fraksiyon DLC'si alman gerekiyor, yoksa oyun boş oluyor. Eğer durumun iyiyse üstüne Warhammer 1'i de alıp Mortal Empire modunu oynayabilirsin, yalnız sağlam sistem istiyor oyun. Attila'yı fazla oynamadım ama fazla DLC istemiyor gibi kalmış aklımda. Karar senin.

Bilgisayarın attila Total War'ı kaldırmıyorsa warhammer 2'ye bulaşma. Warhammer 2 alacaksan yanında en azından 2 tane fraksiyon DLC'si alman gerekiyor, yoksa oyun boş oluyor. Eğer durumun iyiyse üstüne warhammer 1'i de alıp mortal empire modunu oynayabilirsin, yalnız sağlam sistem istiyor oyun. Attila'yı fazla oynamadım ama fazla DLC istemiyor gibi kalmış aklımda. Karar senin.

Ryzen 5 1600 AF işlemci.
8 GB RAM.
1660 Super 6 GB ekran kartım var kaldırır diye düşünüyorum kaldırmayabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı