Total War Warhammer Harita Birleştirme

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TW: Warhammer serisine oynamak istiyorum ama harita birleştirme hakkında bir sorum var. Ben 2. oyunu almak istiyorum ama harita birleşimi için birinci oyuna da ihtiyacım var galiba. 2. oyunu ve DLC'lerini almayı düşünüyorum harita birleşimi için sadece 1. oyuna sahip olmam yeterli mi yoksa onunda DLC'lerini almam gerekiyor mu? Ve harita birleşim olayı için değer mi iki oyunu da almaya?

Sadece sahip olman yeterli dostum :D. Bu forumda pek Total War kitlesi yok aslında azınlık olarak oluşturmak lazım bence :D. Yani 1. oyunu sırf haritası için alacaksan almayabilirsin ama zaten halihazırda varsa 2. oyunda da güzel karakterler var. Çok seviyorsan Total War Warhammer'ı neden alınmasın ki?

Sadece sahip olman yeterli dostum :D. Bu forumda pek Total War kitlesi yok aslında azınlık olarak oluşturmak lazım bence :D. Yani 1. oyunu sırf haritası için alacaksan almayabilirsin ama zaten halihazırda varsa 2. oyunda da güzel karakterler var. Çok seviyorsan Total War Warhammer'ı neden alınmasın ki?
Teşekkür ederim dostum ilk oyunu daha önce korsanda oynamıştım baya beğenmiştim. Şimdi Steam indirimleri geliyorken onu da diyetini ödemek maksadında almak istiyorum. 2. oyunun karakter ve dlclerini 1.oyundan daha çok sevdim izlediğim kadarıyla.

Bence almalısın o zaman. 1.yi oyunu yüklemene de gerek yok zaten direkt 2. oyunun içinde var 1. oyun :D. Bir ben ısınamadım warhammer evrenine ya. Total War oyunlarına bayılırım ama eski tarihsel oyunlarına göre şehir geliştirmede çok az seçenek varmış gibi geliyor. Sadece savaş üzerine yapılmış gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı