Touchpad'e sürekli temas olması zarar verir mi?

Ben zaten coop başladım ozel interaksiyonlari yaptim ama eklerim oynariz ama canim hiç istemiyor BG3 oynamak su anlik sen CS:GO filan oynuyor musun Prime varsa birlikte girelim istersen.
Evet var. Steamde de fh4 cs gmod vs var. bno nickim. pp de de karikatur var kulaklik takan bereli bi insan

K835 cidden iyi bu arada. K835'i sattıktan sonra Fnatic miniStreak kullandım iyiydi ama yazım hissi hoşuma gitmedi sattım HyperX Alloy Origins 65 aldım. F tuşları olmadığı için satıyorum pazar günü. Geri K835 aldım cidden memnunum. Tek eksik keycaps ve ışığın olmamasıydı. Işık dert değil keycaps'i de hallettim...

Bence inceleme yaz benim yazdıklarıma bak benzer bir şey çıkar. O klavyenin hala incelemesi yok.
hyperx aqua switchleri merak ediyorum açıkçası.

Bende ki Red. Bence klavye güzel ama F tuşları sıkıntı kod yazdığım için.
Şu klavyeye de bi bw kb3 gibi bi indirim ayarlasana ya bize 🤣.
Bayıldım klavyeye aman kb3 duymasın 😅

Şu klavyeye de bi bw kb3 gibi bi indirim ayarlasana ya bize 🤣.
Bayıldım klavyeye aman kb3 duymasın 😅
KB3 iyidir. Başka klavyeye bakmana gerek yok. Cidden ömürlük klavye.

KB3 iyidir. Başka klavyeye bakmana gerek yok. Cidden ömürlük klavye.
Gerçekten ya klavyeye hiçbirşey olmasını istemiyorum. Olacak gibi de durmuyor ailedeki 2 kişiden de klavyeyle ilgili iltifat aldım hele hele babamın dediği beni çok şaşırttı. Klavyeye bakarken eline aldı böyle. Ağırmış ha bu demekki kaliteli birşey dedi 😅. Ve evet cidden ağır ve kaliteli teknolojiden anlıyor 🤣

Gerçekten ya klavyeye hiçbirşey olmasını istemiyorum. Olacak gibi de durmuyor ailedeki 2 kişiden de klavyeyle ilgili iltifat aldım hele hele babamın dediği beni çok şaşırttı. Klavyeye bakarken eline aldı böyle. Ağırmış ha bu demekki kaliteli birşey dedi 😅. Ve evet cidden ağır ve kaliteli teknolojiden anlıyor 🤣
Bende ki HyperX neredeyse 1 kilo 🥶gerçekten kaliteli hissettiriyor KB3'de öyledir.

Geri
Yukarı