Touryst "DirectX 12 feature level 11.0 with resource binding tier 2 or higher" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Canonbal

Hectopat
Daha fazla  
Touryst oyununu sevdiğim için ilk korsan indirdim ve bu hatayı veriyor "your display adapter only Support resource binding tier 1 this Game needs at least DirectX 12 feature level 11.0 with resource binding tier 2 or higher". Belki orijinalde hata almam diye düşünüp satın aldım fakat yine bu hatayı verdi yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda DirectX kaç kurulu?
Öğrenmek için çalıştırı açın ve dxdiag yazın. Açılan pencerede DirectX sürümü yazan bir yer var. Ordan öğrenebilirsiniz. Ayrıca sanırım ekran kartınız DirectX 12 desteklemiyor.

Bilgisayarınızda DirectX kaç kurulu?
Öğrenmek için çalıştırı açın ve DxDiag yazın. Açılan pencerede DirectX sürümü yazan bir yer var. Oradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca sanırım ekran kartınız DirectX 12 desteklemiyor.

DirectX 12 kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde açtığınız konuda sisteminizi GT 730 olarak belirtmişsiniz. Eğer sistemde bulunan ekran kartınız GT 730 ise desteklemesi gerek. Hatta aşağıda da donanımsal olarak DirectX 11 desteklediği belirtilmekte.

Eğer bu durumu yaşıyorsanız öncelikle aşağıdan GPU sürücünüzü indirin. Ardından yine aşağıda yer alan DDU rehberine göre GPU sürücünüzü silin. Sistem yeniden başladığında da indirmiş olduğunuz sürücüyü kurun. Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.

Geçenlerde açtığınız konuda sisteminizi GT 730 olarak belirtmişsiniz. Eğer sistemde bulunan ekran kartınız GT 730 ise desteklemesi gerek. Hatta aşağıda da donanımsal olarak DirectX 11 desteklediği belirtilmekte.

Eğer bu durumu yaşıyorsanız öncelikle aşağıdan GPU sürücünüzü indirin. Ardından yine aşağıda yer alan DDU rehberine göre GPU sürücünüzü silin. Sistem yeniden başladığında da indirmiş olduğunuz sürücüyü kurun. Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.

Böyle bir hata veriyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim

Dosya Ekleri

• IMG20210905132342.jpg
    IMG20210905132342.jpg
    185,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı