Tower Unite Açılmıyor - LowLevelFatalError

Bozlukaya

Kilopat
Daha fazla  
Ben dün akşam Tower Unite adlı oyunu Steam'den satın aldım fakat oyun açılmıyor tıklıyorum logo çıkıyor pencere açılıyor fakat oyun yanıt vermiyor diyor ve siyah ekranda kalıyor. Ne yapmalıyım? (Dosya doğrulama yaptım 30 dosya eksik dedi indirdim fakat yine olmadı). Beklediğimde ise LowLevelFatalError the UE4 Tower Game has crashed and will close failed error 45d diye bir hata veriyor ve kapanıyor.

fafas.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Programı açıp oyunu çalıştırınca kendiliğinden düzeldi. Yine de teşekkürler birde bu konuları nasıl kapatabilirim acaba?

Ya Benim Hata Tekrarlandı. Bir kere oyun açılınca düzeldi sandım kusura bakmayın ben yapmaya çalıştım doğru mu olmuş bilmiyorum fakat.

Logfile.PML

Windows 8.1 kaynaklı gibi. Windows 10'a geçin. Zaten 8.1'e destek vermiyoruz.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

Kod:
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-utility-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-environment-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-filesystem-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-time-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-convert-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-multibyte-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-locale-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll

arkadaşlar bendede bu hatayı veriyor
tower unite oyununu plugin'AppleARKit'failed to load because module'AppleARKit! could not found. please ensure the plugin is properly installed, otherwise consider disabling the plugin for this project'' bu hata yüzünden 10 kere yükledim çözümü nasıl yardımcı olur musunuz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı