Toyota Rav4 alınır mı?

tlghnshn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
BİLGİ İŞLEM
Toyota Rav4 almak istiyorum ama kararsız kaldım. Gönlüm 2012, 2013 modellerinde arkasındaki o tekerler şekline bitiyorum. Aramızda kullanan var ise alınır mı, yakıtı olsun, yol tutuşu olsun, arızası, motoru vs. ileride benim başımı belaya sokar mı? :)

Bütçem: 40 bin TL civarı

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkürler.

2012-id-42076148-type-.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de 2012-13 RAV 4 modelleri fiyat olarak 80 bin TL üstü nasıl almayı planlıyorsun? Sanırsam 2003 modellerini falan kastediyorsundur, bu modeller fiyat olarak bütçene uyuyor. Benzinli modeli mi alacaksın? Performanslı kullanımda 100 kilometre de 14-15 litre yakar gibi, bir de benzin fiyatları malum. Kullanıcılarının yorumlarına baksan iyi olur. Ben pek araba anlayan biri değilim sadece donanım olarak anlarım arabaları.

İyi de 2012-13 RAV 4 modelleri fiyat olarak 80 bin TL üstü nasıl almayı planlıyorsun? Sanırsam 2003 modellerini falan kastediyorsundur, bu modeller fiyat olarak bütçene uyuyor. Benzinli modeli mi alacaksın? Performanslı kullanımda 100 kilometre de 14-15 litre yakar gibi, bir de benzin fiyatları malum. Kullanıcılarının yorumlarına baksan iyi olur. Ben pek araba anlayan biri değilim sadece donanım olarak anlarım arabaları.

Merhaba

Sanırım orda yanlış yazmışım evet 2013 değil 2003 modeli olucaktı o, benzin+lpg otomatik oluyor sanırım baktığımda ikinci el arabalara bu özellikler vardı.4x4 olduğu için dediğiniz gibi 14-16 litre yakar gibi çok kararsız kaldım yorumlara ve kullanan kişilere göre hareket edicem sanırım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı