Toyota Touring Sport ve Cross ve GR Sport modelleri Türkiye'ye gelecekmiş

Toyota çok güvenlidir örnek vermek gerekirse bütün paketlerinde 9 hava yastığı standarttır ayrıcada euro Ncap'ten 5 yıldızlıdır klasik Japon araç işte.

Anladım, eski model bir Toyota Corolla kullanan arkadaşım vardı arada geziyoruz o araca göre yorumlamak istedim.

@FurkannC bir kişinin anlayışı karşıda ki kişiye bağlı değildir ayrıca Volvo alaman değil İsveç arabası. Her şeye alman gözüyle bakıyorsunuz.

Anladım, eski model bir Toyota Corolla kullanan arkadaşım vardı arada geziyoruz o araca göre yorumlamak istedim.

@FurkannC bir kişinin anlayışı karşıda ki kişiye bağlı değildir ayrıca Volvo alaman değil İsveç arabası. Her şeye alman gözüyle bakıyorsunuz.

Şöyle bir bilgi vereyim arabalara ilk diz hava yastığını Toyota getirmiştir.

@FurkannC bir kişinin anlayışı karşıdaki kişiye bağlı değildir, ayrıca Volvo alaman değil İsveç arabası. Her şeye Alman gözüyle bakıyorsunuz.
Ben de biliyorum Volvo'nun Alman olmadığını.
Corolla ile Volvo ne alaka peki? Sıfır Corolla parasına sıfır Volvo varsa atabilir misin?
CVT bence candır sorunsuz bir şanzımandır genel olarak.
Scooter şanzumanı. Sürekli tam devirde çalışması (gazlarken tabii) aşırı sinir bozucu.
Sorunsuzluğuna laf yok tabii.

Ben de biliyorum Volvo'nun Alman olmadığını.
Corolla ile Volvo ne alaka peki? Sıfır Corolla parasına sıfır Volvo varsa atabilir misin?

Scooter şanzumanı. Sürekli tam devirde çalışması (gazlarken tabii) aşırı sinir bozucu.
Sorunsuzluğuna laf yok tabii.

İş ne zaman paraya döndü acaba, en son aracı konuşuyorduk. 😂

Toyota Türkiye ile konuştum ülkeye Toyota Corolla Cross Toyota Corolla Touring Sport (stage wagon) Toyota Corolla GR Sport versiyonları ve Toyota Yaris Cross modellerini Türkiye'ye getireceklermiş, lansman çalışmalarının sürdüğünü söylediler.
Yaris cross'u sözde 2 yıldır getirecekler. Belli bir tarih veriyorlar mı?

Toyota Corolla GR Sport'u Toyota GR Super Sport sandım geldim...

Yakışıklım...
1646868727234.png

Yeni konular

Geri
Yukarı