Toz toplamak için elektrikli bir alet var mı?

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
Merhaba arkadaşlar. Ben çalıştığım için ayrı evde yaşıyorum ve temizlikle uzaktan yakından alakam yok :D Sizlerden eğer haberiniz var veya kullanıyorsanız bu evlerdeki uçuşan ve masalarda sehpalarda vs. yapışan tozcukları nasıl toplayabilirim? Elektrikli süpürge ile alıyorum ama ayaklı olanlardan olduğu için arkasından motorundan çıkan hava diğer tozların havaya uçmasını sağlıyor ve pek bir işe yaramıyor. Var mı? Buna göre bir alet makine veya taktik hızlı sonuç gösteren :D

Merhaba arkadaşlar. Ben çalıştığım için ayrı evde yaşıyorum ve temizlikle uzaktan yakından alakam yok :D Sizlerden eğer haberiniz var veya kullanıyorsanız bu evlerdeki uçuşan ve masalarda sehpalarda vs. yapışan tozcukları nasıl toplayabilirim? Elektrikli süpürge ile alıyorum ama ayaklı olanlardan olduğu için arkasından motorundan çıkan hava diğer tozların havaya uçmasını sağlıyor ve pek bir işe yaramıyor. Var mı? Buna göre bir alet makine veya taktik hızlı sonuç gösteren :D

Düşen tozları mendille temizleyebilirsin uçuşan tozlar için kapıyı aç yeterli her şey elektronik olmasına gerek yok.

Düzgün süpürgenin motoru arkada olduğundan sorun olmaz sanırım. Basit yoldan sarı bez de iş görür. Toz sarı bezle alınmaz mı zaten?

Hocam tozu toplamak icin degil de havadan almak icin su tarz aletler var sanirim. Ben de tam bilmiyorum iyi mi ama isterseniz bir arastirin.
Hocam bunun olayı çok farklı :D

Dogrudur hocam :D duzelttiginiz icin tesekkurler. Bir de rica etsem aciklayabilir misiniz bunun olayini.
Havadaki tozu filtrelediğini iddia ediyor da ne kadar doğru bilemem. Hissedilir bir şekilde yaptığı şey havayı ısıtıyor (Antalya'da pek gereksiz) ve odada hafif bir rüzgar sağlıyor. Hem bunun olduğu odanın sağında solunda yine toz olur, havayı çevresinden topluyor sonuçda :)

Nemlendiriyor bir de, yazmayı unuttum.

Düşen tozları mendille temizleyebilirsin uçuşan tozlar için kapıyı aç yeterli her şey elektronik olmasına gerek yok.

Kanka kapı pencere açık gitmiyor inatçı tozlar :D

Hocam tozu toplamak icin degil de havadan almak icin su tarz aletler var sanirim. Ben de tam bilmiyorum iyi mi ama isterseniz bir arastirin.

Bu tarz aletleri biliyorumda toz için mi bilmiyorum ama.

Tozları toz bezi ile sileceksin. 5+2 evde yaşamıyorsundur sonuçta o kadar zor iş değil, birkaç saat sürer. Ya da çalıştığın için temizlikçi tutacaksın. Ev kendi kendini temizleyemez sonuçta.

Abi sadece başlığı mı okuyorsunuz napıyorsunuz :D

Geri
Yukarı