TP-Link 11AC VS220 alınır mı?

Onurkeles

Hectopat
Merhaba, ben şu an Türk Telekom ZyXEL VMG3312-B10B modemini kullanıyorum. 50 Mbps fakat arka odalardan vs çekmiyor. 2 PC ve telefon bağlı oluyor genelde ping 5-6 oluyor hızı tam alıyorum asıl sormak istediğim Telekom'dan TP-Link 11AC VS220 modemini alayım mı?

Merhaba, ben şu an Türk Telekom ZyXEL VMG3312-B10B modemini kullanıyorum. 50 Mbps fakat arka odalardan vs çekmiyor. 2 PC ve telefon bağlı oluyor genelde ping 5-6 oluyor hızı tam alıyorum asıl sormak istediğim Telekom'dan TP-Link 11AC VS220 modemini alayım mı?
Dostum onun yerine türk telekomun 3 tl tivibu +modem kampanyası vardı hala var mı bilmiyorum ama varsa yararlan derim

Şimdi baktım bitmiş sanırım yazmıyor. :( 288TL dediler modeme 24 ay ya da 12 ay taksit.
Oha ben yeni nesil modemle beraber hem fibere geçmiştim sadece 3 tl'ye +tivibu
TP-Link 11AC VS220 fena bir model değil ama uzun süreli idare eder.

Bende bayiden öğrendim 2020 Ekim gibi almıştım büyük ihtimalle bitmiş olabilir yine de şansını dene fibere geçmek istiyorum dediğimde böyle bir kampanya sunmuştu ama 1 yıl daha taahhüt uzatıyorlar ona göre.

Zaten tahhütüm bitiyor önümüzdeki ay modem alırsam uzayacak. Araştırayım teşekkür ederim. Peki oo modemi alırsam diğer odalardan çekme sorunu ortadan kalkar mı?

Zaten tahhütüm bitiyor önümüzdeki ay modem alırsam uzayacak. Araştırayım teşekkür ederim. Peki oo modemi alırsam diğer odalardan çekme sorunu ortadan kalkar mı?

Kalkar ben 99 bin ping değerlerini görmüştüm internet 1 çekiyordu modemi değistirdim hem 5G özelligi geldi hem de şu an oturma odası ile benim odam arasında uzun bir duvar ve oda araları var en az 4 çekiyor öneririm. **YATIRIM TAVSİYESİDİR** :).

Yeni konular

Geri
Yukarı