TP-Link TP-W9960 modem alınır mı?

SlmBnEmirrr

Decapat
Daha fazla  
Abimin arkadaşı kullanmadığı modemi 200 TL'ye satıyor. Aslında ucuz bir fiyat ama bazı yerlerde olumsuz yorumlar gördüm. 2 duvar öteden mobilde 1/5 sinyal oranı verdiği söyleniyor.
Şu an kullandığım modelde arada bir yaşadığım aniden restart sorunu haricinde bir sıkıntı yok.
Biliyorum fiyatı piyasa değerinin çok çok altında ama 200 TL'yi boş yere vermek istemiyorum.
Sizce bu modem alınır mı?

Abimin arkadaşı kullanmadığı modemi 200 TL'ye satıyor. Aslında ucuz bir fiyat ama bazı yerlerde olumsuz yorumlar gördüm. 2 duvar öteden mobilde 1/5 sinyal oranı verdiği söyleniyor.
Şu an kullandığım modelde arada bir yaşadığım aniden restart sorunu haricinde bir sıkıntı yok.
Biliyorum fiyatı piyasa değerinin çok çok altında ama 200 TL'yi boş yere vermek istemiyorum.
Sizce bu modem alınır mı?

Vaktinde denemişliğim var bu modeli. Çok da mükemmel diyemem ama yine alınabilir.

Çok iyi bir modem değil. 50 Mbit'lik interneti anca verebilir Wi-Fi'den. Kablolu kullanırsan 100 Mbit bile verebiliyor o konuda sıkıntı yok. Ama Wi-Fi'si güçlü değil maalesef. Temiz konumlandırma ve kanal frekans vs ayar yapman lazım anca öyle.

Geri
Yukarı