TP-Link Archer C5V düşük hız veriyor

Emir sunay

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom'un vermiş olduğu TP-Link Archer C5V modemini kullanıyorum. Ethernet kablosu ile bilgisayara bağladığımda 40 Mbps gibi hızlar alabiliyorum ama Wi-Fi çok kötü. Yeri geliyor 2-3 Mbps'lere düşüyor, çoğunlukla 8 Mbps'yi geçmiyor ve ünlem işareti veriyor. Sizce bu modemle alakalı bir durum mu? Eğer öyle ise yapılacak bir şey var mıdır? Yoksa modem değiştirsem bu sorun çözülür mü? Çözülebiliyorsa modem önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'un vermiş olduğu TP-Link Archer C5V modemini kullanıyorum. Ethernet kablosu ile bilgisayara bağladığımda 40 Mbps gibi hızlar alabiliyorum ama Wi-Fi çok kötü. Yeri geliyor 2-3 Mbps'lere düşüyor, çoğunlukla 8 Mbps'yi geçmiyor ve ünlem işareti veriyor. Sizce bu modemle alakalı bir durum mu? Eğer öyle ise yapılacak bir şey var mıdır? Yoksa modem değiştirsem bu sorun çözülür mü? Çözülebiliyorsa modem önerir misiniz?
Hangiiss hocam? Şehir neresi ?

Sorunun modemden kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmediğim için görüşmedim ama türk telekomla uğraşılmaz eğer problem modemden kaynaklanıyorsa kendim duzgün bir modem alırım
Altyapiniz adsl veya vdsl mi ? Fiberde verdikleri modemi kullanma sorumluluğu olduğunu biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı