TP-Link Archer VR300 kurulmuyor

bynarkoz

Hectopat
2 gün önce bu urunu aldım. Türk Telekom kullanıcısıyım ve apartmandan gelen kablo bu modeme uymuyor. En bastaki DSL kablosu modeme buyuk gelıyor ve girmiyor. Elektrikciye gidip jak girişini dönüştürücü aparat sordugumda modemın uyumlu olmadıgını soyledi :D

Hattınız fiber olabilir mi?

buyrun

Dosya Ekleri

• kkkk.png
    kkkk.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 17
Aldığınız modem uyumsuz. Fiber uyumlu router almanız gerekiyor. Mavi renkli WAN girişi olması gerekiyor. Anladığım kadarıyla daireye kadar değil binaya kadar fiber mevcut.

Aldığınız modem uyumsuz. Fiber uyumlu router almanız gerekiyor. Mavi renkli WAN girişi olması gerekiyor. Anladığım kadarıyla daireye kadar değil binaya kadar fiber mevcut.
adı nedır kablonun ont dedikleri kutumu bide daireye kadar binaya kadar dedıgınız ne fark eder

bu urun ıs gorur mu

adı nedır kablonun ont dedikleri kutumu bide daireye kadar binaya kadar dedıgınız ne fark eder
Binanın girişindeki kutuda fiber ile gelen internet bakır kabloyla daireye taşınıyor. Daireye taşınırken CAT6 kablo ve üzeri kullanılırsa fiber deneyiminde bir kayıp olmaz.

bu urun ıs gorur mu
1701379408989.png

Evinize bu tipte bir kablo gelmiyor değil mi?

Binanın girişindeki kutuda fiber ile gelen internet bakır kabloyla daireye taşınıyor. Daireye taşınırken CAT6 kablo ve üzeri kullanılırsa fiber deneyiminde bir kayıp olmaz.

Eki Görüntüle 2036925

Evinize bu tipte bir kablo gelmiyor değil mi?
yok normel ethernet kablosu gıbı dsl girisine girmiyor buyuk kaldı lan4 wan a gırıyor ama

Yok normel Ethernet kablosu gıbı DSL girisine girmiyor buyuk kaldı lan4 WAN'a gırıyor ama

Özür dilerim demin yanlış bilgi verdim. Modem ADSL/VDSL olarak çıkınca detayına bakmadım. Bu modemde 4.girişe eve gelen kabloyu direkt takacaksınız. WAN portu olarak geçer. Fakat en fazla 100 Mbps hız alabilirsiniz çünkü gigabit Ethernet desteği yok o portun. DSL girişiyle bir işiniz yok sadece WAN portuna eve gelen kabloyu takacaksınız ve modem kurulumundan sonra interneti kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı