TP-Link Archer VR300 nasıldır?

Stoch

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
100 Mbps internet paketimiz var, Türk Telekom TD-W9970v3 modeme sahibiz 30Mbps'den yukarısını vermiyor. Linkteki modemi almayı düşünüyorum. Bütçe 1500 TL.

100 Mbps internet paketimiz var, Türk Telekom TD-W9970V3 modeme sahibiz 30Mbps'den yukarısını vermiyor. Linkteki modemi almayı düşünüyorum. Bütçe 1500 TL.

Hocam konuyla alakasız ama fiber mi kullanıyorsunuz. VDSL mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
VR300'ün kendisini bilmiyorum ama senin durumun için bir uyarı bir de önerim olacak.

100 Mbps hızın tamamına yakınını Wi-Fi üzerinden almak istiyorsan Wi-Fi 5 özellikli yani 5 GHz frekanslı yayın yapabilen bir cihaz lazım. Hangi model olursa olsun menzil kaybı yaşayacaksın. 2.4 GHz yayına göre daha yüksek bant genişliği oluyor ama handikapı olarak menzil kısalır. Bende de senin kullandığın modem vardı. Daha sonra TP Link Archer VR400 alıp kıyasladım. 2.4 GHz bandında kıyasladım ve VR400'ün daha kötü olduğunu gördüm. VR300'ün daha iyi olmasını beklemiyorum. Daha sonra denediğim Tenda V12'den memnun kaldım. Ben de sana bunu öneriyorum.

Hocam konuyla alakasız ama fiber mi kullanıyorsunuz. VDSL mi?
VDSL.

VR300'ün kendisini bilmiyorum ama senin durumun için bir uyarı bir de önerim olacak.

100 Mbps hızın tamamına yakınını Wi-Fi üzerinden almak istiyorsan Wi-Fi 5 özellikli yani 5 GHz frekanslı yayın yapabilen bir cihaz lazım. Hangi model olursa olsun menzil kaybı yaşayacaksın. 2.4 GHz yayına göre daha yüksek bant genişliği oluyor ama handikapı olarak menzil kısalır. Bende de senin kullandığın modem vardı. Daha sonra TP Link Archer VR400 alıp kıyasladım. 2.4 GHz bandında kıyasladım ve VR400'ün daha kötü olduğunu gördüm. VR300'ün daha iyi olmasını beklemiyorum. Daha sonra denediğim Tenda V12'den memnun kaldım. Ben de sana bunu öneriyorum.
Tenda v12 de aklımda hocam. Şuan vatana gidiyorum bakalım hayırlısı.

Herkese çok tesekkurler 😁
20240218_160848.jpg

Son düzenleme:
Selam VR300 almanızı öneririm, 100 Mbps gibi yüksek hızlara sorunsuz bir şekilde destek sağlayabilen ve geniş bant internet hizmetleri ile uyumlu bir performans sergileyen bir cihazdır.

Selam VR300 almanızı öneririm, 100 Mbps gibi yüksek hızlara sorunsuz bir şekilde destek sağlayabilen ve geniş bant internet hizmetleri ile uyumlu bir performans sergileyen bir cihazdır.
Aldığıma bin pişman oldum internet evet iyi fakat 5Ghz çalışmıyor. İki gündür hem TT hem TP link'den müşteri temsilcileriyle görüşüyoruz, eve de bugün ekip geldi ama nafile 5Ghz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı