TP-Link Archer VR400 nasıldır?

Ben para artırabilirsem Extra DSL alacağım. Artıramazsam Tenda V12 veya Asus AC-750 gibi düşük modellere bakacağım. Yapacak bir şey yok. Elimde ihtiyaç fazlası kapalı kutu sıfır monitör var. Onu satabilseydim paraya kıyacaktım ama olmadı.

Neyse artık bu defteri kapatıyorum. Bir şekilde uygun modem bulacağım. Forumdan da kaçıyorum.

Son düzenleme:
Ben para artırabilirsem extra DSL alacağım. Artıramazsam Tenda V12 veya ASUS AC-750 gibi düşük modellere bakacağım. Yapacak bir şey yok. Elimde ihtiyaç fazlası kapalı kutu sıfır monitör var. Onu satabilseydim paraya kıyacaktım ama olmadı.

Neyse artık bu defteri kapatıyorum. Bir şekilde uygun modem bulacağım. Forumdan da kaçıyorum.

Hero DSL almıştım gram memnun kalmadim. 80 olan hızı kablolu da dahi 73 Mbps üstü vermedi, kablosuz maksimum 72'di. Şu an td W9970 V3 taktım kabloluda Hero DSL'den daha fazlasını alıyorum 74.5. extra DSL'i de almıştım ama ilk gelen Hero diye kutusunu açıp kurmuştum. Ikisini de iade ettim. 1350 liraya almıştım ortalama olarak 1500 lirayi hak etmedigini düşündüm. VR400 V3 yanu V3 sürümü için kötü yorum yoktu aslında Amazon'da anlamadım acaba size kötü ürün mü geldi. Bir de ya altina inip V12 ya da 600 TL üstüne çıkıp VR600 V3 alınır arada hiçbir şey yok.

Geri
Yukarı