TP-Link modem IP alamıyor

yoahmet

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık bir haftadır internetim yok. TurkNet kullanıyorum onlara ya da Türk Telekom'a sorduğumda kurulumda bir hata var dendi fakat kullanıcı adı ve şifreyi doğru girmeme rağmen internetim gelmiyor. Panelden ayrıntılara baktığımda IP alınamıyor ya da vlan tanımlanmamış sorunuyla karşılaşıyorum.

Otomatik kurulum sihirbazı yokmu?

Modem olarak TP-Link TD-W9970V3 kullanıyorum.

Hiçbir fikrim yok o nedir?

Benim kullandığım ASUS modemde ilk arayüze girdiğimde sordu bana kurulum sihirbazı kullanmak ister misiniz diye. Eğer kullanıcı adı şifre hala elindeyse modemi sıfırlayıp bakar mısın bir? O sihirbazlar her şeyi hallediyor. Diğer kurma şeklini tam olarak bilmiyorum bende.

turktelekomun modemimi yoksa normal tp lınk mi
Türk Telekom

Benim kullandığım ASUS modemde ilk arayüze girdiğimde sordu bana kurulum sihirbazı kullanmak ister misiniz diye. Eğer kullanıcı adı şifre hala elindeyse modemi sıfırlayıp bakar mısın bir? O sihirbazlar her şeyi hallediyor. Diğer kurma şeklini tam olarak bilmiyorum bende.
Modemi sıfırlayıp kaç kere kurulum yaptım fakat öyle bir şey karşıma çıkmadı hiç.

Türk Telekom

Modemi sıfırlayıp kaç kere kurulum yaptım fakat öyle bir şey karşıma çıkmadı hiç.

Hocam Türk Telekom'un modemiyse ekip gelip hallediyordu önceden onlar yapmadı mı?

TELEFONLA ARAYINCA GELMİYORAR TÜKTELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE GİDİP MÜDÜRE BAĞIRIP ÇAPIRINCA ERTESİ GÜN GELİP ÇÖZÜP GİDİYORLARDI :)
Klasik Türk Telekom işte. Arkadaşın durumu sıkıntılı sanırsam ama mecbur kalmış.

Geri
Yukarı