TP-Link modemleri ve VDSL modem ne işe yarar?

ludiny

Picopat
Yer
Türkiye, İstanbul
Daha fazla  
İnternetim kötü olduğu için kullanmak istiyorum ama mantığını bir türlü anlayamadım. TP-Link modemi alınca ne yapıyoruz yani interneti nereden veriyor, parası nasıl karşılanıyor? Bilgisayarımın yanına koyup Ethernet'le bağlamak istiyorum bu modemlerin mantığını açıklayabilir mi biri?

Hocam ikisninde bant genişlikleri farklı TP-Link modemler sanırsam 300megabit in üstüne çıkabiliyor ama VDSL Max90 megabit alabiliyorsunuz modem değiştirince atıyorum ASUS modem aldığınız zaman ASUS'un sitesine girip modemi kayıt ettirmeniz lazım yoksa interneti kullanamazsınız kayıt edince normal internet faturanızı ödeyip kullanıyosunuz tabii altyapı ve modem VDSL destekliyorsa ona da dikkat edin modem alırken.

Hocam ikisninde bant genişlikleri farklı TP-Link modemler sanırsam 300megabit in üstüne çıkabiliyor ama VDSL Max90 megabit alabiliyorsunuz modem değiştirince atıyorum ASUS modem aldığınız zaman ASUS'un sitesine girip modemi kayıt ettirmeniz lazım yoksa interneti kullanamazsınız kayıt edince normal internet faturanızı ödeyip kullanıyosunuz tabii altyapı ve modem VDSL destekliyorsa ona da dikkat edin modem alırken.
faturayı nerden nasıl ödüyoruz fiyatını nasıl öğreniyoruz

Geri
Yukarı