TP-Link port forwarding nasıl yapılır?

spec_haze

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RX 6600
Gigabyte a320m-s2h
Corsair Vengeance 8x2 3000mhz
Arkadaşlar bilgisayarımda modlu Minecraft sunucusu açmak istiyorum ama port forwarding nasıl yapılıyor bilmiyorum. Bu işlerle uğraşan varsa yardım edebilirse memnun olurum. TP-Link modem kullanıyorum, internet sağlayıcım D-Smart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arayüz modeline göre farklılık gösterebilir ama hemen hemen benzer yapıdadır. Umarım işine yarar.

Eğer aynı internet üzerindense pek fazla bir şey yok ama farklı internet ise Aternos gibi sunucular kullanabilirsiniz, sunucuya ve arkadaşlarınız aynı modları yükledinde sunucuyu aktif hale getirmeniz ve oyuna girmeniz yeter ama unutmayın Aternos da sunucunun 2 GB RAM var.

Eğer aynı internet üzerindense pek fazla bir şey yok ama farklı internet ise Aternos gibi sunucular kullanabilirsiniz, sunucuya ve arkadaşlarınız aynı modları yükledinde sunucuyu aktif hale getirmeniz ve oyuna girmeniz yeter ama unutmayın Aternos da sunucunun 2 GB RAM var.

Hocam Aternos'u ben de biliyorum ama 2 GB RAM çoğu modpack için yetersiz o yüzden bilgisayarımda açmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı