TP-Link Sürpriz Ödüllü Yarışma

Şu an o kadar çok ihtiyacım var ki modeme anlatamam inşallah ben kazanırım diyorum. Diğer herkese de bol şanslar.:)

Açık ve net deyim bu yarışma da eşitlik yok. Facebook'da saçma sapan yorumlar atıp da 35 beğeni alanlar var birde çok anlamlı yorumlar atıp da hiç beğeni alamayanlar. Bi' an önce şu yarışmayı Facebook platformundan kaldırılıp, Technpat Sosyal'de sorular sorulsa çok daha adil bir yarışma olur. Bu yüzden yarışmaya katılmıyorum.

Açık ve net deyim bu yarışma da eşitlik yok. Facebook'da saçma sapan yorumlar atıp da 35 beğeni alanlar var birde çok anlamlı yorumlar atıp da hiç beğeni alamayanlar. Bi' an önce şu yarışmayı Facebook platformundan kaldırılıp, Technpat Sosyal'de sorular sorulsa çok daha adil bir yarışma olur. Bu yüzden yarışmaya katılmıyorum.
Malesef katılıyorum.

Yarışma çok kötü biçimde tasarlanmış. En çok beğeni alanlar oylamaya sunuluyormuş. Sonradan yorum yazanlar zaten hiç beğeni alamayacak. Bakıyorum hep ilk yorum yazanlar daha çok beğeni almış. Yarışmaya katılmadım. Şu ana kadar gördüğüm en iyi yorum Akif Peköz'ün yorumu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı