TP-Link Sürpriz Ödüllü Yarışma

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
TP-Link ile Technopat olarak sürpriz ödüllü bir yarışma düzenliyoruz. Önümüzdeki günlerde detaylı bilgiyle konuyu güncelleyeceğiz. Bu esnada TP-Link Türkiye Facebook Sayfasını takip ederek siz de katılmaya hak kazanabilirsiniz. Duyuruları düzenli olarak Technopat Facebook Sayfası'nda ve elbette bu konu altında sizlerle paylaşacağız.

Teşekkürler,

Yarışma başladı arkadaşlar: Buradaki duyuruyu aşağıya da kopyaladım: TP-LINK Yarışması Başladı! » Technopat

"TP-LINK'in Facebook sayfasında düzenlenen yarışmada üç kişi ödül kazanacak. Ödüller Archer D7 AC1750 Kablosuz Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router, TL-WA850RE evrensel WiFi menzil genişletici ve TL-WR702N kablosuz router.

Katılmak için buradaki bağlantıya tıklayarak TP-LINK Türkiye Facebook sayfasını beğenmeli ve buraya tıklayarak paylaşılan görsel altında TP-LINK markasını en iyi anlatan cümleyi kurmalısınız. Birden çok cümle yazabilirsiniz. En çok beğeni alan, Facebook'ta Like alan yorumlar arasından 10 tanesi finale kalacak. İçlerinden üçü hediye kazanacak.

Yarışmanın açıklaması şöyle:

"TP-LINK markasını en iyi anlatan cümleyi sen kur, 3 ödülden birini kazan! Yarışmamıza bu post altından yorumlarınız ile katılabilirsiniz. Ufak bir hatırlatma; ödül kazanma şansı yakalamak için sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir. Herkese bol şanslar..."

Kendi yorumlarını beğenenler neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil. Umarım beğenme hilesi kullanılmaz. Katıldım sonra vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı