Tp-Link TD-8961ND Kablosuz Modem Kullanıcı İncelemesi

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 6B
Ürünü Bimeks'ten 110TL.'ya satın aldım. Önceki kullandığım Airties RT-201 Kablosuz 125Mbps modemim ömrünü doldurup arayüzüne ulaşamadığım için değiştirdim.
Fakat önce Airties 5341 75Mbps tek antenli modelini 70TL.'ya satın almıştım.
AirTies AIR 5341 72Mbps 11n 4 port Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Apartman dairesi içinde, odalarda sinyal gücü zayıflaması tespit ettim. Stabil tam çekim gücü verim alamadığım için ürünü TP-Link ile değiştirdim.Normal bir kullanıcı için belkide sorun olmayacak, kafaya takılacak bir durum değildi fakat eski 5 yıldan fazla Airties RT-201 ile daha iyi çekim gücü sağlıyor olmam içime kurt düşürdü.

Şimdi Tp-Link TD-8961ND modem ile tüm odalarda tam çekim gücünü yakaladım. Modem antenleri çıkartılıp değiştirilebilen 2x3dBi sinyal gücüne sahiptir.
TD-W8961ND - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz

Ürünün içerisinden 1 yıllık Bitdefender Total Security hediyesi geliyor.

Modem arayüzüne 192.168.1.1 ile kullanıcı adı: admin, parola: admin ile giriş yapıyorsunuz. Açılan modem arayüzünde Hızlı Kurulum sekmesine tıklayıp önünüze çıkan 4 adımı tamamlayıp kurulumu kaydederek bitiriyorsunuz.

Tp-Link TD-8961ND 11N 300Mbps Kablosuz Modem | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
20140116_184415_zps8996324f.jpg

20140116_184737_zpsd6287be5.jpg

TD-W8961ND-20-01_zps94215648.jpg

TD-W8961ND-20-03_zpsf0834447.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, aynı nalet bende de var 2 kere servise gitti ve yeni ürün gönderildi (ya da tekrar paketlendi?) ve şuanda da 1.7 MB/saniye indirme hızına ulaşabilirken ve bunu 800 KB/saniye olarak sınırlandırırken pingim 500 lere coşuyor, bakalım sorun TTNET mi yoksa TP-Link mi kaynaklı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tp-Link TD-8961ND aynısı ve çekim gücü sorunu mu yaşıyorsun? Alıcı cihazını Laptop, USB Wireless adaptör, PCIe Wireless kart, Splitter... test ettin mi? Sonuç hep aynı mı?
Ben de aparat (USB, PCIe kart, Splitter) ve modem (Kablolu, kablosuz) bol olduğu için testleri yapıp sorunun kaynağını bulmam kolay oldu. Artık bundan sonrası TTnet'in insafına kalmış :) Müşteri Hizmetleri Robotuna diyorumki TTnet giriş parolam sıfırlandı, O'da diyor ki 'olmaz öyle şey'. Sonra benim acemi olmadığımı anlayıp üstüne gidince 'Müdürlüğe başvurun' dedi :)

Geri
Yukarı