TP-Link TD-W9970 V2 ping sorunu

MelihDogan50

Centipat
TP-Link TD-W9970 V2 modeme sahibim. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Lakin 2 ay önce evime yeni bir arkadaş dahil oldu. Arkadaşım bilgisayarından internete bağlandığında modemeattığım ping değerleri 500-2000MS arası seyrediyor ve çok fazla kayıp alıyorum. Bilgisayarını önce fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı USB ile formatladım yine düzelmedi sorunum. O ağdan çıktığında hiçbir sorun yok. Ping değerleri 1-10MS arası seyrediyor. Modeme kablosuz bağlanıyoruz. Acaba onun Wi-Fi kartında mı problem var diye düşünüyorum. Yardımlarınıza gerçekten muhtacım çünkü 2 aydır çekiyorum bu çileyi. İnternet hızım kablosuz 48 kablolu 71Mbit. Bu konuda özellikle Recep Baltaş beyden yardım bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayar yerine başka bir cihaz (telefon, tablet) bağlanınca da aynı sorun oluyor mu?
Hayır. Sadece onun bilgisayarı bağlanınca bu sorun oluyor. Win10 Home kullanıyor. Virüs olmadığından eminim çünkü formatladım bilgisayarı. Sadece AutoCAD var şuanda. Tarayıcıya girip arama yapması yetiyor interneti felç etmeye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı