TP-LINK TL-PA4010PKIT powerline adaptör ping sorunu yaşatır mı?

sananess

Hectopat
Daha fazla  
TP-LINK TL-PA4010PKIT 500Mbps Powerline Adaptör

Öncelikle merhabalar üstte linkini attığım adaptörü ping ve hız düşüklüğü, modem uzak ve kablo çekemediğimden dolayı almak istiyorum. Sizce alırsam pişman olurmuyum, alırsam uzatma kablosu (3'lü priz) ile kullanacağım ona taksam sıkıntı çıkar mı yoksa prizli olanlarından yani linkini attığımdan alacağım ve 3'lü prizi cihazdaki prize takacağım önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle merhabalar üstte linkini attığım adaptörü ping ve hız düşüklüğü, modem uzak ve kablo çekemediğimden dolayı almak istiyorum. Sizce alırsam pişman olur muyum, alırsam uzatma kablosu (3'lü priz) ile kullanacağım ona taksam sıkıntı çıkar mı yoksa prizli olanlarından yani linkini attığımdan alacağım ve 3'lü prizi cihazdaki prize takacağım önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Bende almayı düşünüyorum bir sıkıntı yaşadın mı acaba?

Öncelikle merhabalar üstte linkini attığım adaptörü ping ve hız düşüklüğü, modem uzak ve kablo çekemediğimden dolayı almak istiyorum. Sizce alırsam pişman olurmuyum, alırsam uzatma kablosu (3'lü priz) ile kullanacağım ona taksam sıkıntı çıkar mı yoksa prizli olanlarından yani linkini attığımdan alacağım ve 3'lü prizi cihazdaki prize takacağım önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler.
Merhaba, adaptörü aldınız mı ? Bir sorun yaşadınız mı ?

Geri
Yukarı